Перспективні напрямки спільної діяльності голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко обговорила з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні Тобіасом Тибергом.

Розпочинаючи зустріч Тетяна Єгорова-Луценко відзначила, що у регіоні і обласна рада і облдержадміністрація працюють, як єдина команда.

«Ми злагоджено працюємо для того, щоб у першу чергу налагодити гарний інвестиційний клімат. Ми зацікавлені у тому, щоб  іноземні партнери мали бажання інвестувати у Харківщину, щоб дружні держави співпрацювали з нами у різних напрямках, і це було вигідно усім задіяним сторонам. Область має великий потенціал і є надійним партнером», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Також під час зустрічі мова йшла про розвиток підприємницва на Харківщині, реалізацію державних реформ і регіональних програм та проєктів, політичну ситуацію у регіоні та інше.

Тетяна Єгорова-Луценко також порушила питання щодо організації обміну делегаціями між Харківщиною та Швецією. Така ініціатива має сприяти розвитку співробітництва і розробці низки корисних для обох сторін проєктів.

«Цю ідею ми обов’язко обговоримо зі своїми колегами. Місто Харків унікальне завдяки своєму людському капіталу. Щиро бажаю успіхів у залученні інвесторів у ваш регіон», - зазначив Тобіас Тиберг.

IMG_7076
IMG_7102
IMG_7104
IMG_7092
IMG_7119
IMG_7163
IMG_7158
IMG_7099
IMG_7114
IMG_7182

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я