Зустріч голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та в.о. голови обласної державної адміністрації Олександра Скакуна з тимчасово повіреною у справах США в Україні Кристиною Квін відбулася сьогодні, 1 жовтня у Будинку рад.

Сторони обговорили соціально-політичну ситуацію в регіоні та актуальні виклики, серед яких співрозмовники виділили питання безпеки, протидія поширенню пандемії та необхідність подальшого посилення боротьби з корупцією. Олександр Скакун запевнив, що соціально-політична ситуація в регіоні контрольована і стабільна.

Зокрема, Кристина Квін виявила зацікавленість станом децентралізації на Харківщині. «Сполучені Штати з самого початку уважно стежили за перебігом процесу децентралізації в Україні. І вважаємо, що реформа має позитивні результати. Але хотілося б почути про стан справ в окремих регіонах», - сказала тимчасово повірена.

Тетяна Єгорова-Луценко відповіла, що відповідні реформи в Харківської області в цілому успішні та мають підтримку у населення громад. «В результаті змін в адміністративно-територіальному устрої на Харківщині сформовано 7 районів та 56 громад, більшість з яких спроможні. Громади вчяться користуватися новими можливостями, які отримали завдяки реформі у бюджетному законодавстві та праву розпоряджатися земельними ресурсами. Люди на місцях в цілому задоволені результатами децентралізації. Оскільки бачать позитивні зміни, які відбуваються завдяки новим бюджетним можливостям громад, їх участі у проєктах розвитку, у тому числі міжнародних. А також масштабним президентським програмам, таким як «Велике будівництво», завдяки яким реалізовано низку важливих інфраструктурних проєктів – ремонт доріг, медичних закладів, шкіл тощо. Тож реформа – успішна», - заключила голова обласної ради.

IMG_6582
IMG_6587
IMG_6598
IMG_6602
IMG_6607
IMG_6618
IMG_6622
IMG_6630
IMG_6639
IMG_6645
IMG_6650
IMG_6655
IMG_6665
IMG_6682
IMG_6719

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я