Святковий захід з нагоди Дня працівника освіти відбувся в Роганській громаді. В урочистостях взяла участь керуюча справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Оксана Малишева.

Концерт аматорів художньої самодіяльності та нагородження кращих працівників галузі пройшли у Роганському будинку культури.

Кращі працівники освітніх закладів громади отримали грамоти Харківської обласної ради та подяки голови обласної ради, яких вони удостоєні за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм і відданість справі, значний особливий внесок у розвиток освітньої галузі та з нагоди Дня працівника освіти. Відзнаки вручила Оксана Малишева.

Вона привітала присутніх зі святом від імені голови обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та всього депутатського корпусу.

«Вітаю вас, дорогі освітяни, зі святом! Розумію, що бути вчителем в наші часи доволі складно, однак вам вдається, як і завжди, знаходити нові підходи та нові форми роботи з учнями.

З щирого серця зичу всім співробітникам освітнього простору Слобожанщини творчого пошуку і задоволення від праці. У день професійного свята бажаю вам натхнення та впевненості у тому, що кожен житель Харківщини розуміє, якою важливою та непростою справою ви займаєтесь. Знайте, ми завжди готові підтримати вас.

Хай щасливі очі ваших учнів та їхні досягнення надихають щодня на плідну працю, на скорення нових вершин. Будьте завжди здоровими й щасливими», - сказала Оксана Малишева.

gl
01
03
04
06
photo_2021-10-01_17-49-32
07
08
photo_2021-10-01_17-49-40
05
photo_2021-10-01_17-49-44
photo_2021-10-01_17-49-51

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я