Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко провела зустріч з Першим секретарем і політичною радницею Посольства Франції в Україні Лое Лагранж.

Вони обговорили суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію у регіоні. Під час зустрічі Тетяна Єгорова-Луценко відзначила пріоритетні напрямки роботи обласної ради.

«Насамперед – це вирішення екологічних питань та проблем у регіоні. Маємо на меті посилити боротьбу з незаконними сміттєзвалищами та розробити і реалізувати стратегію по озелененню регіону. Будемо шукати підтримку у державної влади. З цього питання мала розмову з Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України Романом Абрамовським під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президенті України, яке відбулося минулого тижня», - зазначила Тетяна Єгорова-Луценко.

Також серед пріоритетів у роботі – розвиток аграрного сектору, а також розширення міжнародного співробітництва та збільшення притоку інвестицій. Голова Харківської обласної ради відзначила, що наразі регіон налагоджує стосунки з низкою іноземних держав та партнерів. Тетяна Єгорова-Луценко повідомила, що Харківщина розраховує стати членом Асамблеї Європейських регіонів. Так, на запрошення члена Європейського парламенту Лукаса Мандля, вже у січні планується доповідь перед членами Європейського парламенту про проблеми та досягнення Харківського регіону.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я