Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко під час робочої поїздки ознайомилась з роботою Амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Козача Лопань.

Заклад обслуговує 6 тисяч населення Козачолопанського старостинського округу. Будівля потребує капітального ремонту. Так само, як і приміщення, в якому базується бригада лікарів «Центру екстреної медичної допомоги та медицині катастроф».

Проектно-кошторисну документацію вже виготовлено. Орієнтовна вартість робіт складає більше 20 млн грн. Планується провести  капітальний ремонт з облаштуванням педіатричного відділення, палат денного стаціонару, приміщення для бригади швидкої допомоги, гараж та господарчі будівлі.

«Коли будівлі будуть приведені до ладу, медзаклади зможуть обслуговувати не лише жителів Козачої Лопані, але і найближчих населених пунктів, а також частину Золочівської громади. Всього – приблизно 20 тисяч людей», - сказав голова Дергачівської громади В’ячеслав Задоренко.

Він також зазначив, що громада сподівається на підтримку обласної ради, всього депутатського корпусу, облдержадміністрації.

«Для нас дуже важливо, щоб ремонт медзакладів у Козачій Лопані розпочався найближчим часом. Цю позицію я передам і керівнику облдержадміністрації Олександру Скакуну.  Сьогодні ми спільно з громадою, депутатами обласної ради, представниками райдержадміністрації напрацювали план дій. Будемо шукати шляхи, щоб допомогти», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Також у ході робочої поїздки Тетяна Єгорова-Луценко відвідала школу, оглянула приміщення класів, харчоблоку, спортивної зали, їдальні і  поспілкувалася з керівництвом та педагогами навчального закладу.

IMG_7736
IMG_7742
IMG_7727
IMG_7741
IMG_7751
IMG_7754
IMG_7755
IMG_7759
IMG_7773
IMG_7775
IMG_7781
IMG_7782
IMG_7784
IMG_7792
IMG_7796
IMG_7817
IMG_7821

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я