На цьому наголосила голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко сьогодні під час зустрічі з представниками громадськості.

23 вересня на пленарному засіданні VII сесії Харківської обласної ради VIII скликання депутати не схвалили проєкт рішення про подовження терміну дії контракту із Скорим Денисом Ігоревичем, генеральним директором Комунального некомерційного підприємства «Обласний центр онкології». Сьогодні представники громадськості зустрілися головою обласної ради і передали звернення на підтримку призначення Дениса Скорого керівником підприємства.

Тетяна Єгорова-Луценко повідомила, що питання продовження контракту буде повторно винесене на наступну сесію, якщо буде відповідне рішення профільних постійних комісій. Або Денис Скорий буде звільнений і оголошено конкурс на посаду генерального директора Обласного центру онкології, в якому він може взяти участь. Голова обласної ради наголосила, що питання проведення конкурсу на посаду керівника Обласного центру онкології – принципове, процедура має відбутися максимально прозоро, строго відповідно до закону, обов’язково за участі громадськості.

«Якщо неможливо повторно винести питання на розгляд сесії, буде прийнято рішення про оголошення конкурсу. Я не можу впливати на рішення обласної ради, це колегіальний орган, але докладу всіх зусиль для того, щоб процедура була максимально прозорою та повністю відповідала закону. Це принципове питання, оскільки йдеться про особливо вразливу категорію людей», - наголосила Тетяна Єгорова-Луценко.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я