В Коломацькій громаді відбулось відкриття мініпроєкту «Сучасна діагностика – запорука здоров’я», переможця обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді». В урочистому відкритті кабінету ультразвукової діагностики взяли участь  начальник управління з питань територіального і місцевого розвитку та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Наталія Пугач, Коломацький селищний голова Володимир Гуртовий, лікарі, жителі громади.

Мета проєкту «Сучасна діагностика – запорука здоров’я»  – підвищення рівня надання якісного медичного обстеження у Комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги Коломацької селищної ради», рання профілактика хвороб, виявлення та ведення вагітності. Придбання сучасного апарату ультразвукової діагностики, обладнаного різноманітними датчиками та доплером, сприятиме покращенню та прискоренню скринінгових обстежень, сучасному підходу до лікування серцево-судинної та інших патологій.

Зокрема в рамках проєкту створено відповідне робоче місце, запланована розробка та розповсюдження інформаційних буклетів «Профілактика інсульту» та «Ознаки інсульту та перші дії при його виникненні», розробка пакетів для учителів ліцеїв (матеріали учителя, презентація) для проведення 29 жовтня «Уроку інсульту» у старших класах загальноосвітніх закладів громади.

З обласного бюджету на впровадження проєкту виділено 348 тис. грн, з Коломацького селищного бюджету - 144 тис. грн, кошти КНП «ЦПМСД Коломацької селищної ради» - 4,98 тис. грн.\

Довідка. На проведення обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» у 2021 році комплексною програмою «Розвиток місцевого самоврядування Харківської області на 2017-2021 роки» передбачено 10 млн гривень.

Переможцями конкурсу визнано 31 проєкт на загальну суму 14,4 млн грн, у тому числі:

  • з обласного бюджету 9,88 млн грн (68,5%),
  • з місцевих бюджетів – 4,28 млн грн (29,7%),
  • кошти партнерів – 258 тис. грн (1,8%).

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я