Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва взяла участь у міжнародній конференції «Харків: розвиток та інвестиції».

Захід проходить за підтримки видавництва журналу «MINTRANS» та Державної установи «Офіс із залучення та підтримки інвестицій». У конференції взяла участь голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна, депутати обласної ради.

Конференція має на меті створити платформу для співпраці державних та місцевих органів влади з міжнародними партнерами й представниками бізнесу для реалізації спільних проектів та успішного розвитку Харківщини та України.

«Впевнена, що така комунікація зараз на часі. Ми всі бачимо, що пандемія внесла свої корективи у роботу економіки країн усього світу. Тому пошук оптимальних рішень, як повернутися на докризовий рівень, дуже важливий, - сказала Валерія Мураєва. – Для Харківщини надзвичайно важливим питанням є розвиток міжнародного співробітництва та залучення інвестицій. І наші іноземні партнери мають бути впевнені, що мати справу з регіоном безпечно, вигідно і комфортно. Ми відкриті до співробітництва. Сьогоднішній захід – вдала можливість вкотре донести цей важливий меседж до міжнародної спільноти».

В рамках заходу передбачені дискусії на різні теми. Зокрема обговорення стосується перспектив української економіки в умовах пандемії, інвестиційних можливостей Харківщини та інших регіонів України, державно – приватного партнерства, розвитку інфраструктурних проєктів, співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, цифрової трансформації для міст.

«Мені приємно бути запрошеним до Харкова. Я маю честь представляти країну-партнера, яка інвестує в Україну, у різноманітні сектори економіки. Пишаюся тим, що Швейцарія - п’ятий за розміром інвестор в Україну. Дуже часто люди мають неправильне уявлення про країну. І завдання української влади на різних рівнях презентувати Україну як європейську державу. Харків, безперечно, це європейське місто. Я завжди пояснюю швейцарцям справжню реальність: Україна - це відкритість і можливості», - зазначив Надзвичайний та Повноважний посол Швейцарії в Україні Клод Вільд.

Також під час конференції було підписано меморандуми про співробітництво Харкова з міжнародними партнерами у сфері екології та транспорту. Окрім того, у ході заходу презентували нові трамваї швейцарського виробництва, на яких незабаром їздитимуть харків’яни.

 

IMG_7960
IMG_7904
IMG_7906
IMG_7908
IMG_7927
IMG_7943
IMG_7972
IMG_7979
IMG_7985
IMG_7989
IMG_7992
IMG_8048
IMG_8056

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я