Громадська організація «Нове бачення» розпочинає новий проєкт «Громадяни майбутнього» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та запрошує вчителів шкіл долучитися до нього.

До участі у проєкті запрошуються учасники та учасниці з Харківської, Херсонської, Одеської, Миколаївської, а також з території Луганської та Донецької областей, які підконтрольні уряду України. Участь з інших областей також можлива.

Проєкт впроваджується для посилення потенціалу української молоді зі Сходу та Півдня України бути рушійною силою демократичних перетворень в державі шляхом залучення цільової аудиторії до написання проєктів та громадської діяльності на місцевому рівні.

 

Для участі у проєкті запрошуються викладачі 42-45 навчальних закладів (шкіл, ліцеїв, коледжів, університетів) з восьми областей України.

Вони створять команди зі старшокласників та студентів, які будуть вивчати проблеми молоді, обговорювати їх публічно, навчатися ефективній комунікації, лідерству та написанню проєктів. Кожна команда розробить власний проєкт та представить його на фінальному заході.

.

Учасники та учасниці також візьмуть участь в установчій сесії, тренінгах та публічних заходах проєкту, у тому числі й у Всеукраїнському конкурсі відеопромов до Всесвітнього дня прав людини, Міжнародному дебатному турнірі для школярів Dnipro Open 2022 та Школі з громадянської освіти.

Організація проведе тренінги з питань громадянської активності, оволодіння інструментами місцевої демократії та навичок проєктного менеджменту. Учасникам нададуть менторську допомогу у створенні власного соціального проєкту, який буде презентований на заході з нетворкінгу.

Установча сесія проходитиме 24-25 жовтня 2021 р. у м. Дніпро для вчителів шкіл Одеської, Миколаївської, Харківської, Херсонської, а також Луганської та Донецької областей, які підконтрольні уряду України.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори покривають транспортні витрати в один кінець, харчування та проживання в готелі протягом однієї доби.

Реєстрація на сесію триває до 18 жовтня 2021 р. за лінком.

Відібраним учасникам та учасницям буде повідомлено про результати відбору протягом доби після завершення реєстрації.

Проєкт здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

https://www.prostir.ua/?grants=hromadyany-majbutnoho-projekt-dlya-vchyteliv-shodu-ta-pivdnya-ukrajiny


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я