Харківському державному музичному ліцею єдиному в Україні надано Міжнародний статус «All-Steinway School». Привітати колектив закладу з визначною подією приїхала голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.

Також у офіційному заході участь взяли перша заступниця голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти Ольга Россошанська, меценат та член опікунської ради Харківського державного музичного ліцею, член опікунської ради Kharkiv Music Fest Володимир Гриненко.

На пресконференції представники «All-Steinway School» розповіли про переваги, які надає Міжнародний статус. Зокрема,це можливість обміну музичним досвідом між школами-представниками Steinway & Sons по всьому світу, а також дає змогу учням закладу брати участі в проєктах, що проводяться компанією Steinway & Sons.

«Харківський державний музичний ліцей – єдиний профільний заклад в країні з такою кількістю інструментів. Міжнародний статус підтверджує, що вони відповідають найвищим професійним вимогам, а також високу якість навчання. Держава не може існувати без мистецької галузі. Обдаровані учні тепер отримають нові можливості як на всеукраїнському рівні так і світовому», - зауважила перша заступниця голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти Ольга Россошанська.

Після пресконференції представлено план розвитку ліцею. Як розповів член опікунської ради ліцею, меценат Володимир Гриненко, умовами надання такого високого Міжнародного статусу передбачено наявність певної кількості інструментів Steinway у закладі. У Харківському ліцеї 9 роялів, згодом має стати 17.

«Сьогодні у ліцеї роялі Steinway встановлені у концертних залах, Великій та Малій. Також по одному інструменту є кожному класі. Плануємо найближчим часом обов’язково збільшити їхню кількість», - зазначив Володимир Гриненко.

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко привітала колектив, учнів, меценатів з визнанням значимості ліцею для світової мистецької спільноти.

«Це не тільки заслужене міжнародне визнання навчального закладу, а нові можливості для підготовки молодих обдарованих музикантів. Ліцей має репутацію одного з кращих музичних навчальних закладів України. Що є, передовсім, заслугою педагогів, безмежно відданих своїй справі. Ми з глибокою вдячністю згадуємо Валерія Миколайовича Алтухова, чий внесок у розвиток музичної школи Харківщини важко переоцінити. Глибока вдячність усім викладачам та батькам, меценатам за підтримку обдарованої молоді.

В історії Харківського державного музичного ліцею починається новий період. Попереду нові досягнення та перемоги. Усім бажаю невичерпного натхнення та успіху», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Завершилися урочистості виступом Єквона Санву, першого корейського піаніста, який удостоєний золотої медалі П'ятнадцятого Міжнародного конкурсу піаністів імені Вана Кліберна, переможця численних міжнародного музичних конкурсів.

10 жовтня на честь надання статусу «All-Steinway School» музичному ліцею музикант зіграє концерт у Харківській філармонії.

IMG_8705
IMG_8708
IMG_8710
IMG_8712
IMG_8722
IMG_8763
IMG_8770
IMG_8779
IMG_8807
IMG_8809
IMG_8814
IMG_8820
IMG_8830
IMG_8839
IMG_8840
IMG_8845
IMG_8854
IMG_8859
IMG_8868
IMG_8871

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я