Обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму» проводить моніторинг інформації до видання «Туристичні події Харківщини 2022». Про це повідомили у комунальному закладі.

В комунальному закладі зазначили, що за результатами моніторингу, онлайн-примірник збірки буде анонсовано на електронних ресурсах органів державної влади, Департаменту культури та туризму Харківської обласної державної адміністрації, на туристичному сайті Харківщини http://tourcenter.kh.ua.

Друковане видання протягом 2022 року буде розповсюджено на профільних туристичних виставках в Україні, під час проведення фестивалів на Харківщині та на базі Харківського обласного туристсько-інформаційного центру і мережі його пунктів.

Як організаторам заходів на Харківщині подати свої пропозиції:

  1. Звантажити єдину форму за посиланням:https://cutt.ly/YE1GDpg (її можна як звантажити, так і редагувати онлайн, попередньо створивши копію).
  2. Заповнити форму у текстовому форматі («microsoft word») та надіслати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  3. Відібрати цікаві фото, афіші, які відображають туристичний захід, і також надіслати їх в оригінальному форматі (без стискання) на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  4. Надсилаючи матеріали, прохання зробити помітку «До видання про туристичні події». 

За посиланням https://cutt.ly/ZENYagb організатори заходів також можуть ознайомитись із додатковою інформацією щодо подання інформації до збірки.

Дедлайн: 28 жовтня 2021 р.

Якщо будуть питання чи уточнення, можна звернутись до координаторки видання: Ірини Кондакової, начальника відділу туристсько-інформаційної роботи ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму»,
 +380 (98) 882 55 92, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідково. Ініціатива щорічного створення видання «Туристичні події Харківщини» впроваджується ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» за підтримки Харківської обласної ради та Харківської обласної державної адміністрації вже 6-й рік поспіль.

З попереднім виданням «Туристичні події Харківщини 2021» можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/wENYtwD .  


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я