Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко під час візиту до Красноградського району ознайомилася з роботою медичних закладів. Зокрема, поспілкувалася з колективом і керівництвом Красноградської центральної районної лікарні, яка є опорним закладом для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

«Ми повинні знати, що відбувається у медичних закладах області, яка допомога потрібна лікарням, що приймають пацієнтів з коронавірусом. Все, що залежить від обласної ради, - зробимо. Люди повинні бути у безпеці», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

За словами в.о. директора КНП «ЦПМСД Красноградського району» Руслани Равлюк, медзаклад наразі справляється з викликами, які стоять у зв’язку з пандемією. Окрім жителів Красноградської громади, у лікарні знаходяться пацієнти з Харкова, Чугуєва, Валок, Нової Водолаги.

«У медзакладі зараз знаходиться 123 хворих, з яких 8 провакциновані. 15 людей у реанімації. Всього  у лікарні передбачено 150 ліжок для «ковідних хворих».   Медзаклад повністю забезпечений усім необхідним для прийому пацієнтів з COVID-19», - сказала Руслана Равлюк.

Окрім того, у лікарні повідомили, що за Президентською програмою «Велике будівництво» заклад отримав комп’ютерний томограф.

Під час робочого візиту Тетяна Єгорова-Луценко також привітала переможця обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку  «Разом в майбутнє»  та вручила сертифікат  за реалізацію проєкта, в рамках якого було придбано сучасне обладнання та нові спеціальні авто для медзакладів Наталинської та Красноградської територіальни громад.

«Дві громади - Наталинська та Красноградська - об’єднали зусилля і подали на конкурс спільний проєкт «Забезпечення доступності та ефективності первинної медичної допомоги мешканцям Красноградської та Наталинської територіальних громад». Наш проєкт переміг і ми змогли закупити необхідне обладнання та транспорт, - сказала Наталинський сільський голова Олена Третяк. - Ми дуже вдячні обласній раді за те, що проводить цей конкурс і надає громадам додаткові можливості для розвитку».

В рамках проєкту було придбано 17 електрокардіографів. Вони передані амбулаторіям у с. Наталине, с. Попівка, с. Володимирівка, с. Вознесенське (Наталинська громада), та  амбулаторіям Краснограда, Піщанки, Берестовеньки (Красноградська громада). Бюджет проєкту - більше 1, 8 млн грн, з яких співфінансування з обласного бюджету - 923,2 тис. гривень, сільського бюджету - 461,6 тис. гривень, міського бюджету – 461,6 тис. гривень.

«Цього року переможцями конкурсу обрано 31 проєкт. На їх реалізацію всього буде витрачено 46 млн грн, з яких 25 млн грн – кошти обласного бюджету. Головна наша мета – підтримувати громадські ініціативи та сприяти громадам у комплексному розв’язанні проблем соціально-економічного характеру. Дуже приємно, що громади також «не пасуть задніх» та приймають активну участь у розвитку своїх територій», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Довідка. За період 2012-2020 років на обласний конкурс надійшло 6487 проєктних заявок, реалізовано 2021 мініпроєкт, на загальну суму 370,7 млн гривень, співфінансування з обласного бюджету – 181,7 млн гривень (50% вартості проєктів).

IMG_9395
IMG_9455
IMG_9343
IMG_9337
IMG_9351
IMG_9354
IMG_9355
IMG_9383
IMG_9398
IMG_9400
IMG_9401
IMG_9402
IMG_9436
IMG_9445
IMG_9447
IMG_9463

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я