Відбулось засідання постійної комісії з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування Харківської обласної ради. У засіданні взяла участь заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва.

Серед питань, які розглянули члени комісії, клопотання щодо нагородження Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава» та «Про План діяльності обласної ради з підготовки проєктів регуляторних актів у 2021 році».

Відносно клопотань щодо нагородження Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава» голова постійної комісії Олег Каратуманов  прокоментував, що матеріали на відібраних кандидатів будуть вивчені детальніше, після чого їх винесуть на розгляд комісії на наступному її засіданні.

Під час засідання також було відзначено, що планується затвердити план діяльності обласної ради з підготовки проєктів регуляторних актів у 2021 році. Зокрема, до цього плану буде включене обговорення  проєкту нової методики розрахунку орендної плати за комунальне майно. Було також відзначено, що нова методика розрахунку передбачає пільги для комунальних некомерційних  установ охорони здоров’я.

IMG_9689
IMG_9694
IMG_9696
IMG_9699
IMG_9706
IMG_9709

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я