За підтримку Ресурсних центрів SALTO та місцевих Інформаційних центрів Еразмус+ та Європейський корпус солідарності для представників відділів молоді, молодіжних центрів, молодіжних рад 26 жовтня на платформі Zoom проводиться онлайн тренінг «Можливості міжнародної мережі «Європа стає місцевою» для міст України». В Україні Мережу координує Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine.

«Європа стає місцевою» (“Europe Goes Local”) — це стратегічне партнерство, яке на даний момент включає 27 Національних агентств програми Еразмус+ та партнерські муніципалітети у 27 країнах Європейського Союзу.

Міста, що приєднались до Europe Goes Local, отримали широкі можливості для розвитку місцевої молодіжної політики та розвитку молодіжної роботи з використанням найкращих європейських практик. Можливості, які надає мережа — це участь у міжнародних зустрічах та тренінгах, використання медіа каналів мережі для обміну практиками у підтримці місцевої молодіжної роботи, імплементація «Європейської хартії молодіжної роботи на місцевому рівні» у розробці своїх місцевих політик та на практиці.

Членами мережі можуть стати українські міста, що бажають розвивати молодіжну роботу за підтримки міжнародних партнерів та за європейськими стандартами. Вже три українських міста — Львів, Суми та Ірпінь, щойно доєднались до Мережі.

У програмі онлайн тренінгу заплановано:

- Презентація Мережі «Європа стає місцевою» від координатора Мережі та представників Ресурсного центру SALTO Східна Європа та Кавказ;

- Презентація досвіду участі в Мережі активних її членів з ЄС;

- Презентація можливостей, які надає Мережа для українських міст-партнерів;

- Обговорення спільних цінностей, на яких заснована місцева молодіжна робота в Україні;

- Знайомство з «Європейською хартією молодіжної роботи на місцевому рівні», що є основним документом Мережі;

- Інформацію про те, як можна долучитись до Мережі.

Тренінг відбудеться 26 жовтня 2021 року з 13:00 по 16:00.

Учасники: представники відділів молоді, молодіжних центрів, молодіжних рад, які активно задіяні у розробці/імплементації політики молодіжної роботи на місцевому рівні.

Щоб зареєструватись необхідно заповнити до 22.10.2021 онлайн форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWcAdV0npxYE7sEadKzoGRktXqxyQXmaHoUEkb_20so1jYjA/viewform?fbclid=IwAR2Zj-H8d80WPWw8pyBPdr00fK7h9VVGnfyq37OKgwE89PJQqxiHZBLVRPU

Оскільки кількість місць обмежена, відбір буде відбуватись на конкурсній основі.

 

https://www.prostir.ua/?grants=rejestratsiya-na-onlajn-treninh-mozhlyvosti-mizhnarodnoji-merezhi-evropa-staje-mistsevoyu-dlya-mist-ukrajiny


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я