Операційну та палату інтенсивного лікування оновлено в Борівській центральній лікарні в рамках обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді». Урочисте відкриття проєкту-переможця відбулось сьогодні на території Борівської селищної територіальної громади.

Депутат Харківської обласної ради Богдан Мальований вручив сертифікат про успішну реалізацію проєкту «Сучасні операційна та палата інтенсивного лікування» - переможця обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді».

Для Комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна лікарня Борівської селищної ради» в рамках реалізації проєкту придбано: операційний стіл, лампу хірургічну, візок для транспортування пацієнтів з регулюванням висоти електроприводом та автономним живленням; три кисневі концентратори; монітор пацієнта; двоє реанімаційних функціональних ліжок та дефібрилятор, які встановлені у хірургічному відділення з гінекологічними ліжками для лікування хворих відповідного профілю.

Загальний бюджет проєкту становить 462,3 тис. гривень, в тому числі співфінансування з обласного бюджету 323,6 тис. гривень, кошти селищного бюджету 138,7 тис. гривень.

Завдяки реалізації проєкту підвищено стандарти надання якісних, своєчасних та доступних медичних послуг для населення, що постійно проживає на території Борівської селищної територіальної громади, а також жителів інших районів та областей за самозверненням та за міжрайонними угодами.

DSC_6215
DSC_6157
DSC_6161
DSC_6181
DSC_6190
DSC_6204
DSC_6207
DSC_6218
DSC_6226
DSC_6236
DSC_6243

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я