Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва та депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань  молодіжної політики, культури, спорту і туризму Віталій Гагарін вручили грамоту Харківської обласної ради Заслуженому журналісту України, завідувачу відділу спортивних новин КП «Харьковские известия» Олександру Шарікову.

«Я з великою повагою ставлюся до журналістів. Професія складна, але цікава та важлива. Переконана, що спортивна журналістика – це напрямок, яким займаються дійсно фанати своєї справи, професіонали. І хочу запевнити, що обласна рада зробить все можливе для того, щоб спорт на Харківщині розвивався і спортивним журналістам було, про що розказувати і писати у сюжетах та статтях», - сказала Валерія Мураєва.

Віталій Гагарін відзначив, що спортивні журналісти роблять багато задля популяризації фізичної культури, спорту та формування здорового способу життя.

«Завдяки спортивним журналістам  жителі Харківщини мають змогу отримувати свіжі новини та яскраві емоції зі спортивних заходів. І завдяки вам ми можемо стежити за досягненнями улюблених команд та спортсменів», - сказав Віталій Гагарін.

Олександр Шаріков присвятив журналістиці кілька десятків років свого життя. На його очах виросла не одна династія спортсменів.

«Я спочатку знімаю сюжети про дітей, які просто займаються спортом. А потім з них виростають відомі та успішні спортсмени. За їх результатами приємно спостерігати», - сказав Олександр Шаріков.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я