На засіданні постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету депутати погодили питання прийняття низки державних субвенцій. У роботі комісії взяв участь перший заступник голови обласної ради Альберт Кононенко.

Депутати розглянули питання розподілу цільової субвенції на реалізацію проектів ремонтно- реставраційних та консерваційних робіт пам’яток культурної спадщини у сумі 7,9 млн грн. Зокрема, 2,7 млн грн спрямують на відновлення пам’ятки архітектури місцевого значення — будинок управляючого (адміністративне та фондове приміщення) на території національного літературно- меморіального музею Г. С. Сковороди у Сковродинівці. Кошти у сумі 5,2 млн грн – на відновлення пам’ятки архітектури XIX століття — комори з пристосуванням під виставкові та конференційну зали на території Національного літературно-меморіального музею Г. С. Сковороди.

Як зазначив директор департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Сергій Жуков, пропонується використати кошти на ремонт, укріплення та заміну конструкцій пам?ятки згідно проєктній документації. Це буде один з етапів реконструкції. Вцілому передбачено низку робіт, у тому числі облаштування котельні та системи опалення.

Відповідний проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету запропоновано до розгляду на черговому пленарному засіданні сесії Харківської обласної ради.

IMG_1407
IMG_1379
IMG_1371
IMG_1376
IMG_1372
IMG_1381
IMG_1382
IMG_1392
IMG_1388
IMG_1389
IMG_1403

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я