Сертифікати переможцям вручила заступниця голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол. Завдяки перемозі мініпроєкту обласного конкурсу «Ефективна медицина в громаді» у Золочівській лікарні облаштували оториноларингологічний кабінет. А в рамках конкурсу «Разом в майбутнє» для Золочівської та Солоницівської громад придбали новий автобус.

У заході також взяли участь депутати обласної ради Олексій Литвинов та Ігор Горішний, Золочівський селищний голова Віктор Коваленко, Солоницівський селищний голова Андрій Литвинов, місцеві жителі, представники ЗМІ.

«Від імені голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та усього депутатського корпусу вітаю вас з цією важливою для місцевих жителів подією. Розвиток громад має відбуватися за усіма напрямками, і одними з пріоритетних є медицина та транспорт. Ми налаштовані на те, щоб максимально підвищувати рівень і доступність медичного обслуговування людей, покращувати транспортне сполучення між громадами.

Тому дуже приємно бачити ініціативних керівників, які проаналізували нагальні потреби, розробили проєкти та виграли конкурси. В результаті в лікарні працює оториноларингологічний кабінет, а автобус на 25 місць курсуватиме між центрами громад та сільськими населеними пунктами. Ще дуже важливо, що будуть здійснюватися рейси для пільгового контингенту.
Будемо і надалі надавати підтримку громадам, де опікуються потребами людей і використовують усі можливості для того, щоб зробити життя у населених пунктах максимально комфортним», - сказала Тетяна Біловол.

Мініпроєкт «Підвищення якості та доступності надання медичних послуг населенню громади, шляхом придбання медичного обладнання для облаштування оториноларингологічного кабінету в КНП «Золочівська лікарня» Золочівської селищної ради» реалізували цього року. Бюджет проєкту становить 365,5 тис. грн в т.ч. співфінансування: з обласного бюджету 255,9 тис. грн, 109,6 тис. грн - з селищного.

Проєкт створення пільгового автобусного маршруту у 2021 році отримав перемогу на обласному конкурсі «Разом в майбутнє». Бюджет проєкту: 1 277 тис. грн, з яких співфінансування з обласного бюджету склало 638,5 тис. грн, Золочівського селищного бюджету - 573,5 тис. грн, Солоницівського селищного бюджету - 65 тис. грн.

Завдяки реалізації проєкту організовано перевезення пільгового контингенту (орієнтовно 80 осіб в день), покращене автобусне сполучення для жителів Золочівської та Солоницівської громад, покращено умови проживання, особливо сільського населення, у 72 населених пунктах.

IMG_5930
IMG_5955 (1)
IMG_5963 (1)
IMG_5965
IMG_5975
IMG_5991
IMG_6022
IMG_6026 (1)
IMG_6037 (1)
IMG_6042
IMG_5943

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я