Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва працювала у Новопокровській громаді Чугуївського району. Мета візиту - обговорення реалізації низки інфраструктурних проєктів, зокрема, впровадження на території громади Єдиного електронного сервісу.

Завдяки Єдиному електронному сервісу мешканці селища отримають доступ до більш ніж 300 послуг із соціального захисту та 280 адміністративних. Він надасть змогу оформлювати субсидії на ЖКГ, довідки, реєстраційні документи тощо. Також Сервіс відкриває доступ до Реєстру територіальної громади.

Йшлося також про технічні аспекти впровадження Єдиного електронного сервісу та фінансові переваги для громади.

Харківщина є першим регіоном України, де планують реалізувати масштабний проєкт, що стане комунікаційним майданчиком для 55 територіальних громад області, об’єднуючи понад 1700 населених пунктів Слобожанщини.

«Не в усіх громадах є центри надання адміністративних послуг, тож ця ініціатива має численні переваги саме для них. Завдяки сервісу жителі отримають доступ до майже 600 видів послуг. Ми маємо використовувати усі можливості, які дозволяють економити ресурси громад, фінансові зокрема, та підвищують зручність надання послуг», - пояснила Валерія Мураєва.
Голова Новопокровської громади Олена Слабінська підкреслила, що проєкт має значні переваги для людей, тому адміністрація громади підтримуватиме його впровадження.

Крім цього в ході зустрічі обговорювалися шляхи вдосконалення місцевої інфраструктури, питання функціонування очисних споруд, ремонти освітніх закладів, житлового фонду.

«Адміністративна реформа відкриває для територіальних громад нові можливості, разом з цим перед ними постають і нові виклики. Переконана, що обговорюючи усі проблемні питання безпосередньо на місцях, ми виробимо конструктивну позицію й знайдемо шляхи їх вирішення», - сказала Валерія Мураєва.

IMG_3819
IMG_3823
IMG_3825
IMG_3820
IMG_3824
IMG_3826

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я