Урочисте відкриття Амбулаторії загальної практики сімейної медицини відбулось у селищі Гути Богодухівського району. У заході взяла участь заступниця голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол, Богодухівський міський голова Володимир Бєлий, лікарі, представники громади.

Будівництво нового приміщення амбулаторії розпочали наприкінці 2018 року, а нещодавно отримали сертифікат на введення об’єкту в експлуатацію. Нова амбулаторія повноцінно запрацює, коли все обладнання остаточно переведуть зі старого будинку колишньої поліклініки.

«Декларації з сімейним лікарем підписали майже 2 тисячі жителів селища Гути та сіл Первухінка і  Першотравневе. Особливість амбулаторія в тому, що вона має ізолятор та дві двокімнатні квартири для лікарів, де вони можуть жити, якщо виникне така потреба», - повідомив Володимир Бєлий.

«Ми побачили сучасну будівлю, у якій медикам буде дуже зручно та приємно працювати. Здоров’я – найдорожче, що є у людини, тому дуже важливо розбудовувати мережу медичних закладів, покращувати їх матеріальну базу. А саме в цій амбулаторії селища Гути сімейний лікар зможе надавати весь перелік закріплених за ним медичних послуг.

А незабаром запрацює обласна програма, в рамках якої будуть формуватися виїзні бригади медиків обласного рівня, які зможуть надавати консультації з вузьких спеціальностей: ендокринолог, кардіолог, офтальмолог, пульмонолог та інші. До переліку амбулаторій, до яких будуть виїздити такі бригади, обов’язково включать і медичний заклад в селищі Гути», - наголосила Тетяна Біловол.

IMG_6138
IMG_6050
IMG_6052
IMG_6055
IMG_6058
IMG_6060
IMG_6062
IMG_6074
IMG_6076
IMG_6065
IMG_6077
IMG_6078
IMG_6084
IMG_6129
IMG_6089
IMG_6102
IMG_6103
IMG_6104
IMG_6106
IMG_6114
IMG_6119
IMG_6121

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я