У Харкові пройшла міжнародна конференція з питань інвестиційного потенціалу взаємодії регіону з Азербайджанською Республікою. В роботі конференції взяли участь заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва, депутати обласної ради, Почесний консул Азербайджанської Республіки в місті Харків Афган Салманов, заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Черняк, перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак. У режимі онлайн до конференції приєдналися представники уряду та ділових кіл Азербайджану.

Як зазначив радник голови Харківської обласної ради Марк Беккер, головна тема конференції – визначити спільні точки економічного розвитку для України та Азербайджана, що сприятиме поглибленню відносин між двома країнами. «На сьогоднішній день будь яка конкурентоздатна розвинена держава рухається у економічному розвитку за чотирма основними напрямками: енергетика та машинобудування, нафтопереробна хімічна промисловість, оборонна промисловість та аерокосмічна галузь. Усі ці основні галузі широко представлені саме у Харківському регіоні, який є промисловим лідером в Україні. Крім того, Харківщина має зацікавленість у співпраці по залізничній тематиці, а також входить до трійки лідерів у виробництві сільськогосподарської продукції. Робота з азербайджанською стороною за цими напрямками також має перспективи. Широкомасштабний візит делегації від Харківської області до Азербайджану, який ми готуємо разом із Почесним консулом Афганом Салмановим, має більш детально опрацювати напрямки, за якими розвиватимемо взаємовідносини», - сказав Марк Беккер.

Заступниця голови обласної ради Валерія Мураєва зазначила, що Харківщина зацікавлена у розширенні економічної співпраці та пошуку нових перспективних ринків для продукції, що виробляють підприємства регіону. Перспективним, на її переконання, є також поглиблення  співпраці у сфері освіти. «Маю відзначити, що Харків – студентське місто, у вищих навчальних закладах якого отримують освіту студенти з багатьох країн. На третьому місці за кількістю – студенти з Азербайджану. Це також вагомий позитивний чинник для нашої подальшої співпраці», - зазначила Валерія Мураєва.

IMG_1417
IMG_1419
IMG_1432
IMG_1434
IMG_1424
IMG_1438
IMG_1448
IMG_1453
IMG_1455
IMG_1477
IMG_1482
IMG_1485
IMG_1487
IMG_1490
IMG_1491
IMG_1498

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я