Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко разом з народним депутатом України Євгеном Пивоваровим вручили сертифікати та ключі від нових шкільних автобусів. Відтепер школярі у 21 територіальній громаді діставатимуться до школи на новому транспорті.

«Це наша спільна робота – на придбання автобусів виділені кошти також із бюджетів громад. Наші народні депутати докладають максимальних зусиль, щоб державні субвенції розподілялися на потреби Харківської області. Маємо ефективну роботу тільки у тому разі, коли відводимо на другий план політичні моменти, а першочерговим завданням є вирішення нагальних питань розвитку регіону.

Дуже рада, що сьогодні 21 новий шкільний автобус поїде до громад. І вже сьогодні ми разом повинні спланувати нашу подальшу роботу, щоб місцеві бюджети та обласний бюджет на наступний рік були сформовані виключно в інтересах людей, щоб нам упродовж року вдалося реалізувати чимало важливих проєктів. Сьогоднішня подія - наша маленька спільна перемога», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Шкільні автобуси передані у Пісочинську, Новопокровську, Малинівську, Нововодолазьку, Первомайську, Валківську, Барвінківську, Дворічанську, Петропавлівську, Старовірівську, Лозівську, Липецьку, Вовчанську, Зміївську, Борівську, Оскільську, Богодухівську, Кегичівську, Краснокутську, Шевченківську, Кіндрашівську громади.

«Стратегія розвитку це передусім стратегія розвитку людського капіталу. Саме школа – перший заклад, який формує особистість. Держава розуміє, що потрібно вкладати у школу та освіту, щоб економіка була більш міцною та сильною. Це внесок у перспективу. Сьогодні будуються дороги, садочки, школи. Держава ефективно намагається сприяти цим процесам. Дякую головам територіальних громад за участь у реалізації цієї ініціативи у сфері освіти. Ми будемо і далі працювати, щоб наші діти отримували кращі умови, навчалися у комфортних школах, адже це є основою розвитку України», - зазначив Євген Пивоваров.

У минулому, 2020 році, за кошти державної субвенції у співфінансуванні з місцевими бюджетами на Харківщині було закуплено 20 шкільних автобусів.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я