Про те, куди направили кошти субвенції на виконання доручень виборців, в інтерв’ю «Слобідському краю» розповіла голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.

«У березні цього року уперше в історії Харківської обласної ради ухвалено рішення щодо виділення коштів на виконання доручень виборців, так звана депутатська субвенція. Розподіл субвенції здійснюється пропорційно до загальної кількості депутатів обласної ради. На цей рік в обласному бюджеті було передбачено 60 млн грн, - розповіла Тетяна Єгорова-Луценко. – Багато депутатів відразу розуміли якій громаді і на який проєкт віддадуть кошти, деяким потрібно було більше часу, щоб визначитись. Я і ще двоє депутатів спрямували кошти на ремонт Лозівської дитячої лікарні».

У 2021 році кошти направлені на реалізацію 496 проєктів у 45 громадах області. (Загальна сума субвенції на виконання доручень виборців становить 58 812 157 грн. Залишок субвенції у 2021 році – 1 187,843 тис грн).

Це проєкти:

з виговлення проєктно-кошторисної документації на проведення поточних та капітальних ремонтів об’єктів по галузі житлово-комунального господарства;

придбання обладнаня та інвентарю для закладів культури, освіти, медицини;

благоустрою територій громад, зведення дитячих або спортивних майданчиків;

Також проєкти із безпеки руху, ремонту доріг, тротуарів та встановлення відеоспостереження.

У повному обсязі використані кошти у 21-й громаді: Валківська, Балаклійська, Савинська, Борівська, Красноградська, Наталинська, Куп’янська, Курилівська, Петропавлівська, Лозівська, Близнюківська, Олексіївська, Біляївська, Люботинська, Малоданилівська, Дергачівська, Нововодолазька, Пісочинська, Липецька, Зміївська, Слобожанська.

По 24 громадам триває виконання робіт на об’єктах та оплата послуг по договорам.

Остаточна інформація щодо використаних коштів надаватиметься громадами протягом грудня 2021 року у звітах, що передбачено Порядком. Невикористані кошти будуть повернуті до обласного бюджету. Про використані кошти депутати прозвітують також перед виборцями на своїх округах до 4 лютого 2022 року.

Повне інтерв‘ю голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко читайте у наступному номері газети «Слобідський край».

IMG_8042
IMG_8054
IMG_8065
IMG_8086

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я