Відбулася зустріч голови обласної ради Васілія Салигіна з військовослужбовцями кадру та звільненими в запас офіцерами, проживаючими у Харківській області. На зустрічі були розглянуті можливі шляхи вирішення питання забезпечення житлом військовослужбовців. 

За словами голови ради Харківського обласного об'єднання  «Громадський актив Харківщини» Анатолія Шевчука, в Харківському гарнізоні налічується понад 5000 безквартирних військовослужбовців та офіцерів запасу.

У ході зустрічі обговорювалась можливість виділення земельних ділянок під забудову організаціям. З метою прискорення та спрощення процедури прийому заяв у військовослужбовців, Васілій Салигін запропонував присутнім   у залі створити актив, який у громадській приймальні з питань виділення земельних ділянок займатиметься прийомом заяв від військовослужбовців.

Щодо перспектив передачі земельної ділянки певній організації військовослужбовців під забудову, голова обласної ради зазначив, що для цього необхідний рекомендаційний лист Міністерства оборони. Голова облради порадив також військовослужбовцям наступний алгоритм дій: після отримання організацією земельної ділянки необхідно на умовах тендера знайти інвестора, передати йому земельну ділянку під забудову, отримавши, відповідно, певний відсоток квартирної площі.

«На мій погляд цілком реальна перспектива передачі земельної ділянки організації, - повідомив голова облради в інтерв’ю регіональним ЗМІ. - Певною мірою ми цей аспект випустили з поля зору. Але будемо вносити корективи. Твердо можу сказати, що ні під якою маркою не отримуватимуть землю організації, щоб потім нею  спекулювати. Цього не буде. А чи виділятимемо ми землю ветеранським організаціям, чи громадським – ми це продумаємо. Зараз ми робимо перший крок назустріч людині, яка прожила у Харкові 5 років. Рекомендуємо подібні програми прийняти містам обласного значення».

Голова облради також повідомив, що його звернення до прем’єр-міністра України Віктора Януковича під його час візиту до Харкова щодо передачі 25-30 тисяч га із земель запасу для реалізації програми «Земля - людям» у процесі вирішення. «На сьогодні прем’єр-міністр відповів, що він обговорить це питання з Президентом та розгляне дану програму», - сказав В.Салигін. 

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я