Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області.

Постійна комісія розглянула ряд питань, які стосуються управління майном територіальних громад області. Зокрема, депутати внесли доповнення і зміни в проект Методики розрахунків і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться в спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, а також в проект Положення про порядок передачі в оренду майна, яке є власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області. Дані документи приведені у відповідність з чинними нормативними актами Кабінету Міністрів України. Зокрема, це стосується вартості оренди комунального майна, яку пропонується підвищити до розцінок, визначених урядом ще в грудні 2006 року.

Комісія рекомендувала винести проекти документів на розгляд депутатів на пленарному засіданні сесії.

Комісія розглянула також ряд кадрових питань в установах комунальної власності. Так, депутати підтримали кандидатури Ю.Рудими на посаду головного лікаря обласного дитячого психоневрологічного санаторію №2 і В.Ковтуна  на посаду директора комунального підприємства «Харківський регіональний інженерно-консультаційний центр».

Постійна комісія ухвалила рішення запропонувати Г.Селіхову укласти контракт з обласною радою з призначенням його на посаду директора – художнього керівника Харківського академічного оперного театру ім. Лисенко строком до кінця 2007 року. Оскільки для офіційного вступу на посаду керівників комунальних підприємств потрібне рішення обласної ради, під час пленарного засідання сесії відбудеться голосування за узгодженими кандидатурами.

Були розглянуті також результати незалежної оцінки вартості майна, що знаходиться в спільній власності територіальних громад області.

 

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я