Харківська обласна рада звертається до регіональних ЗМІ з проханням взяти участь у висвітленні проводів команди інвалідів Харківської області на ІІ Всеукраїнські рекреаційні ігри (відновлювальний спорт), які проходитимуть в м. Очакові Миколаївської області. Відбуття Харківської команди до Очакова – 6 вересня о 22 годині. 

Рекреаційні ігри проходитимуть за ініціативи Всеукраїнської спілки громадських організацій «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» на виконання програми «Створимо світ рівних можливостей з 7 по 17 вересня в м.Очаків. Планується також проведення таких заходів, як школа лідерів громадських організацій інвалідів; школа волонтерів з надання допомоги людям з обмеженими можливостями здоров’я.

Оскільки саме харків’яни є організаторами зазначених заходів, то до складу делегації нашої області, окрім учасників, входять і суддівська бригада рекреаційних ігор, тренери школи лідерів та школи волонтерів. Загальна кількість наших представників налічуватиме 90 чоловік (загальна кількість учасників заходів – 375 чоловік). 

Конт.особа – Голова Харківського представництва «Конфедерації громадських організацій інвалідів України» - Родіонов О.В.

тел. у Харкові – 705-62-80


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я