Депутати обласної ради прийняли рішення запровадити щорічний обласний конкурс ім. О.Масельського на кращий літературний твір.

Даний літературний конкурс запроваджено для вшанування пам’яті Олександра Степановича Масельського – видатного державного діяча, Почесного громадянина Харківської області, голови виконавчого комітету Харківської обласної ради народних депутатів (03.1983-01.1991), голови Харківської обласної ради (1991-1995 рр.), голови Харківської обласної державної адміністрації (1995-1996 рр.), кавалера двох орденів Трудового червоного Прапора, нагородженого медаллю «За доблесну працю», Заслуженого працівника сільського господарства України.

Основна мета конкурсу – виявлення, стимулювання розвитку та соціальної підтримки талановитих поетів, прозаїків, драматургів, журналістів та, насамперед, обдарованої молоді.

До участі в конкурсі запрошуються автори, які досягли 18-річного віку та є жителями Харківської області, у тому числі ті, які навчаються в Харківській області.

За умовами подання робіт на конкурс, останні приймаються з 1 лютого по 31 жовтня включно за напрямками: проза, поезія, публіцистика, драматургія. Твори мають бути такої тематики: історія, сучасність та майбутнє рідного краю; висвітлення подій, пов’язаних з відродженням і розбудовою Слобожанщини за часів незалежної України; розповідь про видатних людей.

Автори, які стали переможцями конкурсу у відповідній номінації, нагороджуються преміями та дипломами. І премія – 3 тис.грн., 2 премія – 2 тис. грн.., 3 премія – 1 тис. грн. 

Фінансове забезпечення проведення конкурсу здійснюватиметься за рахунок коштів, виділених на фінансування заходів Програми розвитку місцевого самоврядування в Харківській області на 2006-2010 роки, у сумі 40 тис.грн. щорічно, за рахунок загальних асигнувань обласного бюджету, виділених на галузь «Культура», а також інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством. 

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я