Відбулося засідання постійної комісії обласної ради питанням сумісної власності територіальних громад області.

Депутати розглянули комплекс профільних для комісії питань, що стосуються управління власністю територіальних громад області. Зокрема, депутати зустрілися з керівниками комунальних підприємств, з якими закінчуються терміни дії контрактів, і обговорили можливість переукладення з ними контрактів на наступний період. Крім того, вони розглянули питання, пов'язані з передачею в оренду комунального майна на конкурсних основах.

На засіданні члени комісії вивчили підсумки виконання двох обласних програм. Депутати погодили звіт управління у справах фізичної культури і спорту облдержадміністрації про хід виконання Цільової комплексної програми розвитку футболу в області на 2003-2008 роки. Заступник начальника управління А. Богула відзначив, що за підтримки обласної ради нинішнього скликання Програма стала фінансуватися, а загальна сума капіталовкладень з різних джерел на реконструкцію головної спортивної арени Харкова - стадіону «Металіст» - склала 52 мільйони гривень.

Депутати визнали недостатньою роботу, проведену по виконанню обласної Програми розвитку туризму на 2002-2010 роки. Головна причина негативної оцінки підсумків виконання програми – повна відсутність її фінансування. Проте, за даними управління культури і туризму облдержадміністрації, область має позитивні показники серед інших областей України. Так, по об'ємах внутрішнього туризму, область займає 9 місце, по зовнішньому туризму – 3, по відвідинах іноземними туристами – 10 місце. Всього в області діють 355 суб'єктів підприємницької діяльності, що мають ліцензії на право роботи в туристичній галузі.

На думку депутатів, в Харківській області знаходиться достатня кількість визначних пам'яток, які можуть стати об'єктами для численних туристичних маршрутів. Члени комісії підкреслили, що питання про розвиток туристичної галузі на Харківщині набуває всього велику актуальність у зв'язку з проведенням в Україні «Євро-2012».

Комісія розглянула також питання про вираз недовіри голові Харківської облдержадміністрації.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я