Відбувся урочистий прийом з нагоди Дня юриста України, у якому взяв участь заступник голови обласної ради Микола Тітов.

Вітаючи представників юридичного корпусу Харківщини, Микола Тітов зазначив, що за роки незалежності в галузі юриспруденції зроблено чимало, у Харківщини є «всі передумови, щоб бути флагманом у цій сфері».

Відбулося вручення нагород. За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, зміцнення законності та правопорядку, захист конституційних прав і свобод громадян, високий професіоналізм і з нагоди Дня юриста Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради нагороджено депутатів обласної ради Олександра Воронова та Сергія Кадацького, заступника начальника юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради Тамару Оспіщеву, начальника відділу кадрів та нагород виконавчого апарату Харківської обласної ради Олександра Сінельника.

Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної ради нагороджено депутатів облради Андрія Мельниченка, Олену Столяренко та Віктора Устименка, начальника відділу управління організаційної  роботи виконавчого апарату обласної ради Валентину Фаустову, помічника заступника голови Харківської обласної ради Максима Колінька.

Ректор Національної юридичної академії ім.Я.Мудрого Василь Тацій, вітаючи нагороджених зазначив, що протягом довгих років в Україні відбувається боротьба наукової думки, якою ж має бути наша національна ідея. Невипадково, з точки зору Василя Тація, в Конституції України нашу країну визначено як європейську правову соборну державу. На укріплення цих засад і повинні працювати всі юристи Харківщини, - переконаний В.Тацій.    


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я