29 листопада 2007 року Харківська обласна рада своїм рішенням підтримала звернення Луганської обласної ради щодо протидії нацизму в Україні.

В заяві Харківської обласної ради "Зупинимо нацизм" зазначено, що розвиток подій в останні роки свідчить, що потенційна загроза відродження нацизму стає реальністю, зокрема, здійснюються цілеспрямовані спроби переписати і наповнити націоналістичним змістом історію становлення і розвитку України, перекрутили історію Великої Вітчизняної війни. Ініціаторів і виконавців цієї зухвалої компанії не зупиняє ані народна пам'ять, ані правда історії, ані рішення Нюрнберзького трибуналу, ані загроза поглиблення розколу України.

Харківські депутати засудили Укази Президента, що ображають  Україну, зокрема Указ про присвоєння звання Героя України Р. Шухевичу, а також рекомендації Харківської облдержадміністрації щодо присвоєння Харківським ВНЗ імен Шухевича, подружжя Стецьків.

Висловлюючи солідарність з депутатами Луганської обласної ради, що засудили прояви нацизму, депутати Харківської обласної ради закликали до активного і організованого висловлення протесту проти затвердження нацизму в Україні.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я