Під  такою назвою в малому залі Харківського академічного театру опери і балету імені Лисенка пройшли  урочисті  заходи,  присвячені  75–летию  створення  Дзержінської районної в м. Харкові ради.

Поздоровляючи присутніх в залі - керівників підприємств, розташованих на території району, представників трудових колективів, а також всіх жителів Дзержинского району з ювілеєм, голова Харківської обласної ради В.Салигін сказав: «Дзержинский район – це сад. Сад, який плодоносить, сад студентів, трудівників, захисників Батьківщини. І хай, дорогі друзі, ваш район завжди буде таким же квітучим садом!».

За словами голови Дзержінського районної ради Валентина Дулуба, Дзержинский район «можна вважати місцем, де зароджувалося місто Харків. Адже перші поселення  з'явилися в районі Університетської гори». «Зараз наш район – це серце Харкова, і не тільки в територіальному плані, - підкреслив він. - Тут розташовані найбільші в Україні вузи, головна площа міста, унікальний в масштабах всього світу пам'ятник Т.Г.Шевченко, численні осередки культури і відпочинку».

За успіхи в соціально-економічному розвитку регіону і в розвитку органів місцевого самоврядування В.Салигін вручив В.Дулубу Почесну відзнаку Харківської обласної ради  «Слобожанськая слава».


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я