Про це сьогодні в прямому ефірі обласного радіо розповіла голова комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Любов Чуб, вона повідомила, що невикористані кошти, які залишилися після реконструкції постраждалого будинку, виділені як матеріальна допомога.

7 серпня ХХХI сесія Харківської обласної ради дала дозвіл Ізюмській міській раді направити кошти, що залишилися, що були виділені з резервного фонду обласного бюджету, на надання матеріальній допомоги.

«Те, що відбулося в Ізюмі – біда, яка трапилася від безгосподарності. Але люди, які постраждали, ні в чому не винні, звичайно ж, вони потребують допомоги. Відразу після того, як це трапилося на сесії обласної ради ми поповнили резервний фонд на 5 млн.грн. і виділили кошти на відновлення зруйнованого будинку. Коли будинок відновили, виявилось, що 300 тыс.грн. залишилися невикористаними. Ізюм мав повернути їх до обласного бюджету, але з'явилася пропозиція, віддати ці гроші тим, хто постраждав – люди втратили майно. Для цього була необхідна згода обласної ради. Звичайно ж, вчора на сесії обласної ради ми таку згоду дали», - сказала Любов Чуб.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я