Вокзал був відкритий після генеральної реконструкції.

Торжества пройшли в рамках святкування 370-летия Чугуєва і 65-х роковин звільнення міста від німецько-фашистських загарбників.

Васілій Салигін привітав жителів Чугуєва з Днем міста. Він підкреслив, що на Слобожанщині Чугуїв займає особливе місце і як батьківщина наших всесвітньо відомих земляків, і як край справжніх трудівників, тих, хто своєю щоденною працею примножує надбання Харківщини.

В. Салигін виразив особливу подяку начальникові ЮЖД, Герою України, Почесному громадянину Харківської області, депутатові обласної ради Віктору Остапчуку за внесок в розвиток залізничного транспорту в області. А голова Чугуївської міської ради Галина Мінаєва вручила В. Остапчуку Почесна відмінність Чугуївської міськради «За особливий внесок в розвиток міста Чугуєва». Начальник ЮЖД став першим володарем цієї нагороди.

В ході реконструкції були капітально відремонтовані платформи, пішохідний міст, службові трансформаторні підстанції, упорядкована прилегла територія. Для зручності пасажирів на вокзалі розміщені кімнати відпочинку і кімната матері і дитини.

За словами Віктора Остапчука, головною родзинкою чугуївського вокзалу є копії картин знаменитого уродженця Чугуєва Іллі Рєпіна, вивішені в двох залах очікування.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я