Новини

Перебуваючи сьогодні з робочим візитом на Близнюківщині, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився з реконструкцією нежитлового приміщення, в якому невдовзі розміститься дошкільний навчальний заклад.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов працюватиме у Близнюківському районі. Розпочнеться робоча поїздка з участі у круглому столі з питань реформування територіальної організації влади, який відбудеться у Близнюківській райраді за участю представників громади району та керівників органів місцевого самоврядування.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 10 липня станом на 9:00 в Україні 52 043 випадки COVID-19, з них 24 800 одужали, 1345 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 819 випадків.
Найщиріші привітання депутатського корпусу Харківської обласної ради та Президії Ради почесних громадян Харківської області.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов висловив подяку профільному комітету Верховної Ради за підтримку рішення щодо створення в області семи районів
Голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов взяв участь у роботі комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Засідання відбулось в режимі відеоконфеенції.
Відбулося засідання фінансової комісії Харківської обласної ради, на якому розглядали підсумки виконання фінансових показників обласних комунальних підприємств за минулий рік, а також узгоджувалися фінансові плани на 2021 рік.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 9 липня станом на 9:00, підтверджено 51 224 випадки COVID-19, з них 23 784 одужали, 1327 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 810 випадків.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я