УКРАЇНА

 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З питань бюджету

 

61200, МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-02

_______________№_______________

На № __________________________

 

Протокол № 57

засідання постійної комісії                                            від 05 червня 2018 року

 

Всього членів комісії – 14

Присутні: Немикіна Л.П. – голова постійної комісії, Горішній І.І., Ванюшин Н.Є., Бушковський В.В., Гацько А.Ф.,  Глянь І.Д., Головаш Т.І., Горбатовський В.В., Золотарьов В.В., Кришталь Д.Б., Панов В.В.,

Відсутні: Біловол Т.В., Веприцький Р.С., Шевчук А.І.– відрядження.

Запрошені: Коваленко В.М. – перший заступник голови обласної ради; Берест М.В.заступник начальника           КЗОЗ "Харківський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики" з економічних питань; Бондаренко О.М.начальник управління з організаційних питань діяльності ради виконавчого апарату обласної ради; Дригайло С.О. начальник управління ресурсного забезпечення Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації; Жуков С.Є. – директор Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації; Ісаєнко І.П. – заступник директора Департаменту масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації; Карпова Л.Г.директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації; Кириленко В.В.начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації; Клименко С.В. – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради; Колос А.Л.директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації; Кущ Є.О. – заступник директора Державного архіву Харківської області; Магдисюк С.В. – директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації; Максимов О.М. директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації; Овсянніков С.І. – директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації; Осьмуха Н.Г. – начальник юридичного управління виконавчого апарату обласної ради; Пляка С.М. – перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області; Сінельнік О.П. заступник начальника управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом, начальник відділу кадрової роботи та нагород виконавчого апарату обласної ради; Стороженко Н.М. – начальник відділу бухгалтерського обліку, головний бухгалтер виконавчого апарату обласної ради; Тимчук А.О.директор Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації; Турченко І.В. – заступник директора Департаменту – начальник управління дорожнього комплексу Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації; Філатов Є.В.заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації; Христоєв С.В.заступник начальника Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації; Шевченко О.В. начальник Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації; Шпарага Ю.І.директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації; Яцина О.А. начальник Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

 

СЛУХАЛИ: Про порядок денний засідання постійної комісії.

 

Немикіна Л.П. – голова постійної комісії – ознайомила присутніх з проектом порядку денного, проінформувала про додаткові питання для розгляду у зв'язку з надходженням листів від Управління охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації щодо перерозподілу видатків у межах виділеного фінансування та Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації щодо погодження зміни адрес встановлення спортивних майданчиків, і запропонувала присутнім визначитися стосовно питань, винесених на розгляд даного засідання постійної комісії.

Депутати одностайно підтримали запропонований порядок денний засідання постійної комісії з урахуванням доповнень.

 

Голосували:   "за"         - 11

 "проти"  - немає

 "утрим." - немає

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

 1. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 575-VIІ (зі змінами)".
 2. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 560-VII (зі змінами)".
 3. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Положення про дорожній фонд Харківської області, затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 559-VII (зі змінами)".
 4. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до рішення обласної ради від 07 грудня 2017 року № 576-VIІ «Про обласний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами)".
 5. Про проект рішення обласної ради "Про затвердження комплексної регіональної Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Харківської області на 2018-2020 роки".
 6. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до комплексної Програми охорони навколишнього природного середовища в Харківській області на 2009-2013 роки та на перспективу до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 29 жовтня 2009 року № 1413-V (зі змінами)".
 7. Про проект рішення обласної ради "Про затвердження обласної Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018 рік".
 8. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 15-VII (зі змінами).
 9. Про проект рішення обласної ради "Про клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України й Кабінету Міністрів України та про присудження Премії Верховної Ради України".
 10. Про розгляд пропозицій Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації щодо погодження зміни адрес, де планується встановлення спортивних майданчиків у Вовчанському і Печенізькому районах.
 11. Про розгляд пропозицій Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації щодо перерозподілу коштів.
 12. Різне.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 575-VIІ (зі змінами)".

 

Доповідає: Колос Андрій Леонідовичдиректор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

Колос А.Л. доповів по суті запропонованих змін до Програми, окремо прокоментував додаткові зміни, що також пропонується врахувати у наданому проекті і звернувся з проханням підтримати відповідний проект рішення обласної ради.

Депутати поставили доповідачу низку запитань, на які отримали вичерпні відповіді, обговорили питання та висловилися за підтримку даного проекту рішення з урахуванням озвучених доповідачем додаткових змін.

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію взяти до відома.
 2. Погодити проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 575-VIІ (зі змінами)" з урахуванням додаткових змін та винести його на розгляд пленарного засідання обласної ради.

Голосували:   "за"         - 11

"проти"  - немає

"утрим." – немає

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 560-VII (зі змінами)".

 

Доповідає: Жуков Сергій Євгенійович – директор Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації;

Співдоповідає: Турченко Ігор Вікторович – заступник директора Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації.

Жуков С.Є. і Турченко І.В. прокоментували проект змін до Програми, обґрунтували необхідність їх внесення і звернулися з проханням підтримати наданий проект рішення обласної ради.

Депутати обговорили надані матеріали та висловилися за підтримку відповідного проекту рішення обласної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію взяти до відома.
 2. Погодити проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня                    2017 року № 560-VII (зі змінами)" та винести його на розгляд пленарного засідання обласної ради.

Голосували:   "за"         - 11

"проти"  - немає

"утрим." – немає

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Положення про дорожній фонд Харківської області, затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 559-VII (зі змінами)".

 

Доповідає: Жуков Сергій Євгенійович – директор Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації.

Співдоповідає: Турченко Ігор Вікторович – заступник директора Департаменту – начальник управління дорожнього комплексу Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації.

Жуков С.Є. і Турченко І.В. проінформували присутніх про зміни до Положення, обґрунтували їх необхідність і запропонували підтримати наданий проект рішення обласної ради.

Члени постійної комісії уважно розглянули надані матеріали та обговорили питання.

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію взяти до відома.
 2. Погодити проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Положення про дорожній фонд Харківської області, затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 559-VII (зі змінами)" та винести його на розгляд пленарного засідання обласної ради.

 

Голосували:   "за"         - 11

"проти"  - немає

"утрим." – немає

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до рішення обласної ради від 07 грудня 2017 року № 576-VIІ «Про обласний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами)".

 

Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович – директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

Овсянніков С.І. прокоментував матеріали наданого проекту рішення обласної ради, обґрунтував додатковий перелік змін до обласного бюджету  (лист Харківської облдержадміністрації вих. № 01-73/4736 від 04.06.2018 додається), доповів про окремі додаткові зміни, які пропонується внести до обласного бюджету за рекомендаціями профільних постійних комісій, і звернувся з пропозицією їх підтримати.

Керівники структурних підрозділів Харківської облдержадміністрації стисло відповіли на запитання депутатів.

 

Виступили: Немикіна Л.П., Горішній І.І., Ванюшин Н.Є., Бушковський В.В., Гацько А.Ф., Глянь І.Д., Горбатовський В.В., Золотарьов В.В.

Немикіна Л.П. наголосила на необхідності врахування при внесенні змін до обласного бюджету розподілу субвенцій з обласного бюджету на співфінансування міні-проектів – переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році між районами, містами обласного значення та об’єднаними територіальними громадами Харківської області (лист секретаря Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" Кулик О.Г. з пропозиціями щодо розподілу субвенцій додається).

Бушковський В.В. звернув увагу на термін надходження переліку додаткових змін та недостатність часу на вивчення наданих матеріалів.

Члени постійної комісії уважно розглянули надані матеріали, поставили доповідачу і керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації низку запитань та обговорили питання.

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Погодити перелік додаткових змін до обласного бюджету.
 2. Департаменту фінансів Харківської облдержадміністрації врахувати при внесенні змін до обласного бюджету розподіл субвенцій з обласного бюджету на співфінансування міні-проектів – переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році між районами, містами обласного значення та об’єднаними територіальними громадами Харківської області (додається).
 3. Доручити Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації підготувати узагальнений проект рішення обласної ради "Про внесення змін до рішення обласної ради від 07 грудня 2017 року № 576-VIІ «Про обласний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами)" з урахуванням додаткових змін і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету та винести його на розгляд пленарного засідання обласної ради.

 

Голосували:   "за"         - 10

"проти"  - немає

"утрим." – 1

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проект рішення обласної ради "Про затвердження комплексної регіональної Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Харківської області на 2018-2020 роки".

 

Доповідає: Максимов Олексій Михайлович директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації.

Максимов О.М. проінформував членів постійної комісії про основні аспекти доопрацьованого проекту Програми, прокоментував джерела її фінансування і запропонував підтримати наданий проект рішення обласної ради.

Депутати обговорили надані матеріали, внесли пропозицію доповнити перелік виконавців заходів програми, а саме:

 • пункт 3.9. – до переліку виконавців додати ПАТ "Укрзалізниця";
 • пункти 3.3., 3.6., 3.7., 3.9. - до переліку виконавців додати Управління Укртрансбезпеки у Харківській області.

Крім цього, у проекті Програми конкретизувати джерела фінансування.

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію взяти до відома.
 2. Погодити проект рішення обласної ради "Про затвердження комплексної регіональної Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Харківської області на 2018-2020 роки" з урахуванням рекомендацій постійної комісії з питань бюджету та винести його на розгляд пленарного засідання обласної ради.

Голосували:   "за"         - 11

"проти"  - немає

"утрим." – немає

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до комплексної Програми охорони навколишнього природного середовища в Харківській області на 2009-2013 роки та на перспективу до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 29 жовтня 2009 року № 1413-V (зі змінами)".

 

Доповідає: Тимчук Андрій Олександровичдиректор Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації.

Тимчук А.О. коротко прокоментував запропоновані зміни до Програми.

Керівники структурних підрозділів Харківської облдержадміністрації – виконавці заходів Програми – відповіли на запитання депутатів.

Після обговорення депутати висловилися за підтримку наданого проекту рішення обласної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію взяти до відома.
 2. Погодити проект рішення обласної ради "Про внесення змін до комплексної Програми охорони навколишнього природного середовища в Харківській області на 2009-2013 роки та на перспективу до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 29 жовтня 2009 року № 1413-V (зі змінами)" та винести його на розгляд пленарного засідання обласної ради.

 

Голосували:   "за"         - 10

"проти"  - немає

"утрим." – 1

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проект рішення обласної ради "Про затвердження обласної Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018 рік".

 

Доповідає: Філатов Євген Вікторовичзаступник директора Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації.

Філатов Є.В. прокоментував основні аспекти Програми, метою якої є поліпшення стану забезпечення житлом жителів сільської місцевості області.

Депутати обговорили надані матеріали та висловилися за підтримку відповідного проекту рішення обласної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію взяти до відома.
 2. Погодити проект рішення обласної ради "Про затвердження обласної Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018 рік" та винести його на розгляд пленарного засідання обласної ради.

 

Голосували:   "за"         – 10

"проти"  – немає

"утрим." – 1

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 15-VII (зі змінами)".

Доповідає: Шпарага Юрій Івановичдиректор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.

Шпарага Ю.І. стисло проінформував депутатів по суті змін до Програми і звернувся з проханням підтримати наданий проект рішення обласної ради.

Депутати розглянули надані матеріали та обговорили дане питання.

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію взяти до відома.
 2. Погодити проект рішення обласної ради "Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 15-VII (зі змінами)" та винести його на розгляд пленарного засідання обласної ради.

 

Голосували:   "за"         - 11

"проти"  - немає

"утрим." – немає

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проект рішення обласної ради "Про клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України й Кабінету Міністрів України та про присудження Премії Верховної Ради України".

Доповідає: Сінельнік Олександр Петрович заступник начальника управління, начальник відділу кадрової роботи та нагород управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом виконавчого апарату обласної ради.

Сінельнік О.П. доповів по суті запропонованого проекту рішення, а також проінформував про надходження ще одного клопотання про нагородження.

Члени постійної комісії обговорили питання.

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію взяти до відома.
 2. Рекомендувати розробнику доопрацювати проект рішення, доповнивши його кандидатурою Єрдаларяна Артема Гнуновича для нагородження його Грамотою Верховної Ради України.
 3. Погодити проект рішення обласної ради "Про клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України й Кабінету Міністрів України та про присудження Премії Верховної Ради України" та винести його на розгляд пленарного засідання обласної ради.

 

Голосували:   "за"         - 8

"проти"  - немає

"утрим." – 2

 не голосували – 1

 

(З метою забезпечення дотримання вимог статей 28, 35  Закону України «Про запобігання корупції», а саме – врегулювання конфлікту інтересів – Золотарьов  В.В. не брав участі у голосуванні).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про розгляд пропозицій Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації щодо погодження зміни адрес, де планується встановлення спортивних майданчиків у Вовчанському і Печенізькому районах (лист Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації вих. № 01-33/1709 від 04.06.2018).

Доповідає: Христоєв Сергій Вікторовичначальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

Христоєв С.В. коротко проінформував по суті пропозицій Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації щодо погодження зміни адрес встановлення спортивних майданчиків.

Депутати розглянули надані матеріали та обговорили дане питання.

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію взяти до відома.
 2. Погодити пропозиції Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації щодо погодження зміни адрес, де планується встановлення спортивних майданчиків у Вовчанському та Печенізькому районах, а саме:
 • встановлення майданчика із синтетичним покриттям у м. Вовчанську, вул. Колокольцова, 5А;
 • встановлення майданчика з тренажерним обладнанням в смт Печеніги, вул. Незалежності, 48;
 • встановлення майданчика з гімнастичним обладнанням в с. Новий Бурлук, вул. Шкільна, 3, Печенізького району.

 

Голосували:   "за"         - 11

"проти"  - немає

"утрим." – немає

 

 1. СЛУХАЛИ: Про розгляд пропозицій Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації щодо перерозподілу коштів (лист Управління охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації вих. № 06-8/298 від 22.05.2018).

Доповідає: Берест Михайло Володимировичзаступник начальника КЗОЗ "Харківський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики" з економічних питань.

Берест М.В. коротко прокоментував та обґрунтував пропозиції Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації щодо перерозподілу видатків у межах виділеного фінансування.

Депутати поставили доповідачу низку запитань та обговорили дане питання.

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію взяти до відома.
 2. Погодитись з пропозиціями Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації щодо перерозподілу видатків у межах виділеного фінансування згідно з чинним законодавством України за умови погодження профільною постійною комісією з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО.

 

Голосували:   "за"         - 11

"проти"  - немає

"утрим." – немає

 

Голова постійної комісії                                       Л. Немикіна

 

Секретар постійної комісії                                    Н. Ванюшин

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я