УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З питань бюджету

61200, МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-02

_______________№_______________

На № ___________________________

 

Протокол № 89

засідання постійної комісії

 

від 18 грудня 2019 року

 

Всього членів комісії – 14

 

Присутні: Немикіна Л.П. – голова постійної комісії, Горішній І.І., Ванюшин Н.Є., Біловол Т.В., Бушковський В.В., Веприцький Р.С., Гацько А.Ф., Глянь І.Д., Горбатовський В.В., Золотарьов В.В., Кришталь Д.Б., Панов В.В., Шевчук А.І.

Відсутні: Головаш Т.І. – хворіє.

 

Запрошені: Бондаренко О.М. – начальник управління з організаційних питань  діяльності ради виконавчого апарату обласної ради; Клименко С.В. – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради; Оспіщева Т.І. – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради; Шпарага Ю.І. –директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.

 

СЛУХАЛИ: Про порядок денний засідання постійної комісії.

Голова постійної комісії Немикіна Л.П. запропонувала депутатам визначитися стосовно питань, винесених на розгляд даного засідання постійної комісії.

Заперечень і доповнень не надійшло, депутати підтримали запропонований порядок денний засідання постійної комісії.

 

Голосували:   "за"          - 13

 "проти"  - немає

 "утрим." - немає

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

  1. Про розгляд пропозицій Харківської обласної державної адміністрації щодо погодження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя, підтримку малих групових будинків у 2019 році.

 

  1. Різне.

 

  1. СЛУХАЛИ: Про розгляд пропозицій Харківської обласної державної адміністрації щодо погодження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя, підтримку малих групових будинків у 2019 році (лист Харківської обласної державної адміністрації від 17.12.2019  № 01-73/9550).                        

 

Доповідає: Шпарага Юрій Іванович – директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.

Шпарага Ю.І. стисло проінформував депутатів про пропозиції Харківської облдержадміністрації щодо розподілу обсягу зазначеної субвенції, надав ґрунтовні пояснення і відповів на поставлені запитання.

 

Виступили: Немикіна Л.П., яка нагадала присутнім, що відповідно до  пункту 3 рішення обласної ради від 06 грудня 2018 року № 848-VII "Про обласний бюджет на 2019 рік" (зі змінами) Харківській обласній державній адміністрації надано право проводити розподіл та перерозподіл обсягів трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам області у період між сесіями Харківської обласної ради, за умови погодження з постійною комісією обласної ради з питань бюджету.

Члени постійної комісії уважно розглянули матеріали та обговорили питання.

 

ВИРІШИЛИ:

  1. Інформацію взяти до відома.
  2. Відповідно до пункту 3 (другий абзац) рішення обласної ради від 06 грудня 2018 року № 848-VII "Про обласний бюджет на 2019 рік" погодити пропозиції Харківської обласної державної адміністрації щодо розподілу обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання  дитини в сім'ї патронатного вихователя, підтримку малих групових будинків у 2019 році у сумі 200,0 тис. грн. з наступним урахуванням відповідних змін до обласного бюджету при підготовці звіту про його виконання за 2019 рік.

 

Голосували:  "за"         – 13

"проти"  – немає

"утрим." – немає

 

Голова постійної комісії                                 Людмила Немикіна

 

 

Секретар постійної комісії                             Назар Ванюшин

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я