Заступник голови Харківської обласної ради Вікторія Казакова взяла участь в церемонії вшановування ветеранів Валківського району, приуроченій до дня людей похилого віку і ветеранів.

Звертаючись до ветеранів війни та праці Валківщини, В.Казакова сказала: «Ваша активна життєва позиція служить гідним прикладом для всіх нас, імпульсом для появи ініціатив, що реалізовуються депутатським корпусом обласної ради. Саме у відповідь на численні звернення людей старшого покоління депутатами прийнята концепція «Збереження історичної правди», саме заради вас депутатський корпус добивається фінансування заходів, присвячених 65-й річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками».

В.Казакова вручила Грамоти обласної ради головам первинних ветеранських організацій сіла Костів і селища Старий Мерчик.

В рамках опіки над школами, що знаходяться у сільській місцевості, зокрема у Валківському районі, заступник голови обласної ради відвідала загальноосвітню школу в селі Ков’яги, в якій вчиться більше 350 дітей. Як і більшість шкіл у сільській місцевості, ця школа має дуже обмежене фінансування. В цілях підтримки функціонування школи і створення належних умов для учнів, В. Казакова спільно з головою Валківської районної ради Олександром Холодним, керівником підприємства «Планета» Юрієм Севостьяновим подарували Ков’яжській школі парти, шафи і телевізор новітнього покоління.

Виступаючи перед учнями, педагогічним колективом школи, заступник голови облради підкреслила: «Депутатський корпус і надалі докладатиме всі зусилля для того, щоб сільські школи продовжували жити. Депутати і надалі сприятимуть збереженню гідного рівня освіти в сільських школах і забезпеченню рівного доступу всіх без виключення учнів до якісної освіти».


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я