Новини

За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 23 січня 2021 року (станом на 9:00) в Україні 1 187 897 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 21 778 летальних, 942 107 пацієнтів одужало.
У Харкові відбулася нарада, присвячена організації в області безпечних протипожежних умов у лікарнях, пансіонатах, хоспісах та інших соціальних установах, де перебувають люди похилого віку. У заході взяв участь голова Харківської обласної ради Артур Товмасян.
Сьогодні на Харківщині з робочим візитом перебував Президент України Володимир Зеленський. Його супроводжували голова Харківської обласної ради Артур Товмасян, голова облдержадміністрації Айна Тимчук, секретар міської ради Ігор Терехов
Реєстрація заявок здійснюватиметься сайті Харківської обласної ради з 25 січня до 24:00 годин 25 лютого 2021 року.
Відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, в якому взяла участь заступник голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол
У Будинку рад відбулася оперативна нарада з керівниками суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст Харківської області щодо забезпечення пожежної безпеки масового перебування людей. Засіданя пройшло за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Альберта Кононенка та заступників голови обласної ради Валерії Мураєвої, Тетяни Біловол, Андрія Малиша.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко та заступники голови обласної ради Валерія Мураєва, Тетяна Біловол й Андрій Малиш взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку з нагоди Дня Соборності України.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 22 січня 2021 року (станом на 9:00) в Україні 1 182 969 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 21 662 летальних, 928 969 пацієнтів одужало.
Звернення голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна.
Депутатський корпус Харківської обласної ради висловлює щирі співчуття рідним та близьким, а також усім, хто постраждав внаслідок пожежі у житловому будинку по вулиці Нижня Гиївська. За інформацією ДСНС, пожежу вже ліквідовано.
У Будинку рад відбулося засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» за участю голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна, його заступників Альберта Кононенка, Валерії Мураєвої, Андрія Малиша.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 21 січня 2021 року (станом на 9:00) в Україні 1 177 621 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 21 499 летальних, 914 730 пацієнтів одужало.
У Харкові, у палаці спорту «Локомотив» імені Г.М. Кірпи, 20 січня розпочались змагання Чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків. На урочисте відкриття привітати спортсменів та тренерів приїхали заступник голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва та видатний український спортсмен, олімпійський чемпіон, президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв.
Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян провів робочу зустріч з виконуючим обов’язки ректора Харківської медичної академії післядипломної освіти, професором Олександром Сердюком.
Серед учасників сьогоднішнього онлайн-семінару, організованого Проєктом «U-LEAD з Європою», представники органів місцевого самоврядування Харківської, Сумської, Донецької, Луганської областей та керівники закладів охорони здоров’я, що належать громадам цих регіонів. Розглядали вплив реформи децентралізації на сектор охорони здоров’я, а саме виклики та рішення для громад.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 20 січня 2021 року (станом на 9:00) в Україні 1 172 038 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 21 258 летальних, 900 749 пацієнтів одужало.
Для керівників територіальних громад Харківщини відбудеться онлайн-тренінг «Можливі моделі організації надання первинної медичної допомоги на рівні територіальної громади», в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».
Під час інтерв’ю «Слобідському краю» голова Харківської обласної ради Артур Товмасян підкреслив, що усі ініціативи та напрацювання, які реалізовувалися обласною радою в минулому та мали позитивні результати і хороший відгук у громадах, будуть обов’язково продовжені.
Вітання голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна з Хрещенням Господнім.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 19 січня 2021 року (станом на 9:00) в Україні 1 167 655 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 21 046 летальних, 886 248 пацієнтів одужало.
Сьогодні відбулася зустріч голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна з народним артистом України, видатним оперним співаком, ініціатором створення у Харкові дитячої вокальної академії Володимиром Гришком.
Регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку повідомляє про початок проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2022 році.
Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян в інтерв’ю газеті «Слобідський край» розповів про новий конкурсний проєкт, запроваджений обласною радою для втілення у поточному році.
В січні розпочне роботу регіональний онлайн форум «Співпраця бізнесу, влади та громади – запорука сталого розвитку Харківської області».
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 18 січня 2021 року (станом на 9:00) в Україні 1 163 716 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 20 869 летальних, 871 196 пацієнтів одужало.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я