Новини

Що варто почути слухачам; як зробити продукт, що лунає з приймачів, корисним і потрібним для аудиторії, розмірковували сьогодні учасники тренінгу з розвитку радіомовлення, організованого Харківською обласною радою. Тренінг провів Андрій Куликов, голова правління Громадського радіо.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у відзначенні десятирічного ювілею обласної спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість», що була заснована 25 червня 2009 року рішенням ХLІІ сесії Харківської обласної ради V скликання.
Із визначною подією вихованців Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Правоохоронець» привітав перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Президент Естонської асоціації сімейних лікарів Рут Калда проводить тренінги для сімейних лікарів та керівників закладів первинної ланки медицини Харківської області. Захід організовано за підтримки ЄС в рамках проекту «Ефективна первинна медицина в громаді».
У Києві в Комітеті Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування відбулося засідання Ради донорів з питань децентралізації в Україні. Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у своєму виступі звернув увагу учасників зібрання на рекомендаціях прийнятих нещодавно в м. Одесі рішенням правління та резолюцією УАРОР.
Це було головне питання, яке адресували голові правління Громадського радіо Андрію Куликову учасники тренінгу з розвитку радіомовлення, що прибули до Харкова з Балаклійського, Ізюмського, Красноградського, Лозівського, Первомайського, Чугуївського, Шевченківського районів.
У Харкові із учасниками тренінгу «Мовлення громад: як громаді створити своє якісне ФМ-мовлення?» власним досвідом організації радіомовлення поділився чільний технічний фахівець Громадського радіо Олександр Соломка.
У листі до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, який підписав президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, пропонується пришвидшити прийняття законодавчих актів стосовно забезпечення самостійності органів місцевого самоврядування при представленні своїх інтересів у судах
Українська асоціація районних та обласних рад направила листа до Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, в якому обґрунтовується можливість наділення всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування правом законодавчої ініціативи у парламенті. Про це повідомив президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов
Відбувся урочистий прийом з нагоди святкування Дня працівників харчової промисловості, на якому депутат обласної ради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов привітав гостей зі святом та вручим кращим представникам галузі відзнаки голови Харківської обласної ради.
Протягом двох днів у Харкові представники радіостанцій семи районів та обласного центру спільно працюватимуть в рамках практичного тренінгу «Мовлення громад: як громаді створити своє якісне ФМ-мовлення?». У програмі – правові аспекти і технічні особливості мовлення громад, огляд вітчизняного і закордонного досвіду, постановка завдання та практичне складання сітки мовлення для конкретної громади.
Перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у засіданні Комісії щодо визначення списку кандидатів та черговості їх участі в обласній Програмі надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва житла в Харківській області на 2019-2021 роки.
Харківський регбійний клуб «Олімп» майстерно та видовищно здобув дострокову перемогу, ставши п’ятнадцятикратним чемпіоном України з регбі-15.
Під час робочої поїздки у Лозівський район голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився зі станом капітального ремонту автомобільної дороги на ділянці Мерефа – Павлоград, а також оглянув облаштування вагового майданчику
Із ремонтом Південного каналізаційного колектора у Лозовій, який наближається до фіналу ознайомився голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. На екстрену реконструкцію майже трьохкілометрової ділянки направлено 28 млн грн обласного фінансування.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи сьогодні у Лозівському районі, взяв участь в урочистому відкритті виставкової зали Лозівської дитячої художної школи після реконструкції.
Днями у Золочеві пройшов Ярмарок здоров’я. Протягом заходу понад триста мешканців та гостей міста змогли безкоштовно пройти різноманітні дослідження та отримати важливу інформацію про стан свого здоров’я. Захід відбувся в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», який спрямований на розбудову якісної первинної медичної допомоги у громадах Харківщини.
Урочисто й велелюдно Харків зустрічає День захисника України. Після трирічної роботи над зведенням монументу сьогодні відбулося його відкриття у сквері Захисників України. У покладанні квітів шани полеглим за цілісність і суверенітет України до нового монументу взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пречистої Богородиці.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Дня художника.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко в межах візиту до Золочівського району провів особистий прийом громадян, ознайомився з реалізацією мініпроєкту – переможцем обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та взяв участь у Ярмарку здоров’я.
Сьогодні на стадіоні «Металіст» відбувся відбірковий матч до Євро-2020 між Україною та Литвою, за результатом якого впевнену перемогу одержали українці. Вболівали за національну збірну голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Напередодні Дня художника, який відзначатиметься в Україні 13 жовтня, у Харківській обласній організації Національної спілки художників України відбулися урочистості. Привітав видатних майстрів олівця і пензля голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Наприкінці вересня в Затоці, що на Одещині, представники органів місцевого самоврядування – керівники районних та обласних рад, а також їхніх виконавчих апаратів – дискутували про майбутнє децентралізації, обговорювали необхідні кроки для успішного закінчення реформи. Подія відбувалася в рамках щорічної всеукраїнської наради-семінару УАРОР.
Які фактори впливають на процес децентралізації в Україні, та чому реформа місцевого самоврядування в державі не може зупинятися, в розмові з президентом Української асоціації районних та обласних рад, головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я