Новини

Сергій Чернов зустрівся з американськими журналістами, які прибули до Харкова в рамках програми обміну досвідом з обласною газетою «Слобідський край». Каліфорнійські журналісти з «The Desert Sun» Сем Мертц та Омар Орнелас вперше в Україні. Тому розмова була тривалою і стосувалася багатьох аспектів нашого життя.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів чергове засідання Ради партнерів-бенефіціарів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді». Присутні проаналізували втілення заходів першого року виконання одного з наймасштабніших медичних проєктів Харківщини.
За участю депутата Харківської обласної ради Івана Глянь у Зачепилівському районі відбулася презентація успішно реалізованого мініпроєкту обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
В Юрченківській територіальній громаді під час святкування Дня села, за участю депутата Харківської обласної ради Олега Супруна, презентовано мініпроєкт «Гостинна світлиця» – переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Сьогодні у Пісочині мешканці та гості громади мали можливість ще раз звернути увагу на своє здоров’я – пройти експрес-діагностику організму, консультації лікарів, дискусії щодо вакцинації та спортивні майстер-класи. Вчився попереджати хвороби й голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава» голова облради Сергій Чернов нагородив сьогодні директора комунального підприємства «Обласний спортивний комплекс «Металіст» Романа Пеця.
Сьогодні у Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
У результаті десятимісячної роботи представників модельної Коломацької ОТГ та експертів Програми місцевого системного розвитку, що виконується Фондом Східна Європа та партнерами в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку», була розроблена комплексна документація із землеустрою щодо управління земельними ресурсами у даних партнерських ОТГ.
14 серпня в Ізюмському районі у селах Вірнопілля та Кам’янка відбулися презентації мініпроєктів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Участь у заході взяв депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов.
Під час пленарного засідання XХІ сесії Харківської обласної ради депутати внесли зміни до складу постійних комісій. А також достроково припинили повноваження депутата Миколи Кириченка у зв’язку з обранням його народним депутатом України ІX скликання.
У ході пленарного засідання XХІ сесії Харківської обласної ради депутати ухвалили рішення в питаннях заохочення керівників комунальних підприємств, які якісно виконують свої посадові обов’язки. А також змінили умови участі в конкурсних комісіях з обрання керівників закладів охорони здоров’я.
Низку змін до обласного бюджету на поточний рік затвердили 75 голосами депутати в ході пленарного засідання ХХІ сесії Харківської обласної ради VII скликання.
Порядок використання коштів обласного бюджету для нагородження переможців та лауреатів другого регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» грошовими винагородами затвердили депутати під час пленарного засідання XХI сесії Харківської обласної ради.
Депутати обласної ради підтримали внесені зміни до комплексної Програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017-2021 роки».
Зміни до Програми створення та ведення містобудівного кадастру Харківської області на 2019-2022 роки підтримали депутати на пленарному засіданні XXІ сесії обласної ради.
До комплексної обласної Програми «Здоров’я Слобожанщини» додатково включено фінансування для зубопротезування пільгових верств населення. Рішення було прийнято з метою поліпшення якості життя осіб з інвалідністю та рівня їх соціальної реабілітації під час пленарного засідання XXІ сесії Харківської обласної ради.
Під час пленарного засідання ХХІ сесії обласної ради депутати внесли зміни до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки. А саме, приведено у відповідність розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
На пленарному засіданні XXІ сесії Харківської обласної ради затверджено зміни до Порядку використання коштів обласного бюджету, які надаються громадським об’єднанням ветеранів та осіб з інвалідністю.
90 депутатів Харківської обласної ради підтримали зміни до Програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.
У ході пленарного засідання ХХІ сесії обласної ради VІІ скликання депутати затвердили зміни до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік.
Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області, полковник поліції Віталій Гузь під час пленарного засідання ХХІ сесії обласної ради поінформував депутатів про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результатами діяльності Головного управління Нацполіції України в Харківській області у І півріччі 2019 року.
Пленарне засідання ХХІ сесії Харківської обласної ради відкрив очільник ради Сергій Чернов.
До обласної ради надійшли звернення від педагогічних, студентських колективів, представників територіальних громад Харківської області та жителів області з проханням висловити подяку депутатам обласної ради
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я