Новини

За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 2 липня станом на 9:00 в Україні 45 887 випадків COVID-19, з них 20 053 одужали, 1185 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 889 випадків.
Щиросердні вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів робочу нараду з директором державного підприємства «Дороги Харківщини» Ігорем Турченко, під час якої сторони обговорили стан та перспективи ремонту доріг Харківського регіону.
Ініціативні жінки регіону розпочали навчання в рамках грантового проєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства», що реалізує Харківський організаційно-методичний центр туризму в партнерстві з громадською організацією «Культурні ініціативи».
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 1 липня станом на 9:00 в Україні 44 998 випадки COVID-19, з них 19 548 одужали, 1173 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 664 випадки.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем архітектури України.
Голова обласної ради Сергій Чернов ознайомився з роботою провідних підприємств Чугуївського району, серед яких ТОВ «ТіПіБіеС Продакшн» та ТОВ «Агросервіс ЛТД».
У Чугуївському районі голова обласної ради ознайомився із впровадженням бюджету участі, оглянув інфраструктурні об’єкти Малинівської ОТГ: Центр культури та дозвілля, ліцей №1, амбулаторію первинної медико-санітарної допомоги.
Оголошується початок відбору кандидатів для обрання представників громадськості до поліцейських комісій Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції в Харківській області.
На Чугуївщині голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час сьогоднішньої робочої поїздки зустрівся з представниками активної молоді смт Малинівка, які на території місцевого парку відпочинку та дозвілля провели презентацію роботи Молодіжної ради ОТГ та впровадження бюджету участі.
На порядку денному постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю три питання.
Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в східних областях Сергій Краснаперов разом із Регіональний представником Сергієм Кузьменко презентували щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2019 рік.
Перебуваючи з робочою поїздкою у Харківському районі області, Сергій Чернов відвідав провідне насінницьке підприємство «Елітне» Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук України, де поспілкувався з трудовим колективом та оглянув дослідні площі, на яких вирощують новітні високоврожайні зернові.
Сьогодні відбулась науково-практична онлайн конференція з методичної генетики під назвою «Наслідки взаємодії прогресуючої вірусної інфекції та метаболічних порушень у пацієнтів з рідкісними захворюваннями, синдромом дефіциту уваги та гіперактивності і аутизму».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні перебуває з робочою поїздкою у районах області. Заплановано огляд низки об’єктів у Харківському та Чугуївському районах.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 30 червня станом на 9:00 в Україні 44 334 випадки COVID-19, з них 19 115 одужали, 1159 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 706 випадків.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 29 червня станом на 9:00 в Україні 43 628 випадків COVID-19, з них 19 027 одужали, 1147 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 646 випадків.
Сьогодні з нагоди свята голова Харківської обласної ради Сергій Чернов поклав квіти до пам’ятника Незалежності «Україна, що летить».
Указом Президента України №254/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України» за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляється нагородити та присвоїти почесні звання мешканцям краю
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем молоді.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем Конституції України.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 28 червня станом на 9:00 в Україні 42 982 випадки COVID-19, з них 18 934 одужали, 1129 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 917 випадків.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов передає вітання учасникам Всеукраїнського з’їзду авіабудівників, який 27 червня проходить у Харкові.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 27 червня станом на 9:00 в Україні 42 065 випадків COVID-19, з них 18 701 одужав, 1110 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 948 випадків.
Завтра, 27 червня стартує курс навчання для ініціативних жінок Харківщини в межах мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства».
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я