Новини

У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування. Депутати розглянули тринадцять питань порядку денного.
У Мінрегіоні проходить круглий стіл «Актуальні питання законодавчого забезпечення реалізації цілі 10.3 «Українці мають реальну можливість впливати на організацію свого життєвого простору як мешканці спроможних громад» Програми діяльності Кабінету Міністрів України». Участь у заході бере президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради.
У суботу, 29 лютого, в приміщенні Нововодолазької районної ради (вул. Гагарiна, 7) відбудеться Ярмарок здоров’я. На заході мешканці та гості Нововодолазького району зможуть безкоштовно пройти експрес-діагностику та отримати консультації фахівців.
Сьогодні у Будинку рад відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
В рамках роботи ХХІІІ сесії обласної ради постійна комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризму розглянула питання, що будуть винесені до порядку денного пленарного засідання 27 лютого. Участь у роботі комісії узяв заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.
Головою Харківської обласної ради, президентом Української асоціації районних та обласних рад Сергієм Черновим сьогодні було укладено договір про співпрацю з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління.
Відбулось засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад області. Розглянуто майже шістдесят питань порядку денного. Взяти участь у засіданні було запрошено й керівників комунальних підприємств.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов бере участь у Міжнародному форумі «Україна на шляху до подолання домашнього та ґендерно зумовленого насильства», який впродовж 20-21 лютого триватиме у Києві.
7 лютого 2020 року Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області спільно з Харківською обласною радою, за участі члена Центральної виборчої комісії Ірини Єфремової проведено семінар – практикум «Виборчий кодекс України: основні положення організації та проведення місцевих виборів».
Звернення голови Харківської обласної Ради Сергія Чернова до Дня Героїв Небесної Сотні.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, яке відбулося сьогодні у Києві.
На засіданні постійної комісії обласної ради з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації депутати ознайомились із ходом виконання Програми інформатизації Харківської області «Електронна Харківщина» на 2018-2020 роки.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач зустрівся із спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ у місті Харкові для обговорення суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в Харківській області.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Дня державного герба України.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у першому засіданні Ради розвитку громад та територій Харківської області, що відбулося у малій залі Будинку рад. Серед учасників наради - голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна, керівники територіальних громад, мери міст області.
Сьогодні в Києві на конференції Програми «U-LEAD з Європою» «НАБЛИЖАЮЧИ ПОСЛУГИ» презентовано результати Програми по створенню та модернізації ЦНАП, окреслені перспективи розвитку системи надання адміністративних послуг в Україні. Харківську обласну раду представляла начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Олена Кулик.
Депутати постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та будівництва в ході сьогоднішнього засідання погодили проєкт рішення щодо внесення змін до програми розвитку освітлення населених пунктів Харківської області «Енергія світла» на 2019 – 2021 роки.
Українська асоціація районних та обласних рад звертається до Міністерства фінансів України із пропозиціями щодо врахування місцевих і регіональних інтересів при підготовці Бюджетної декларації
За ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова сьогодні відбулася нарада щодо вирішення питання надання земельних ділянок учасникам АТО. Участь взяли голови постійних комісій обласної ради Людмила Немикіна, Анатолій Русецький, голова ради ГО «Спілка ветеранів АТО» Анатолій Коваленко, керівник управління Держгеокадастру в Харківській області Василь Саранча, керівники Балаклійського району, представники силових та правоохоронних структур.
Сьогодні у Будинку рад відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків. Участь у роботі комісії взяв заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач. Депутати розглянули проєкти рішень обласної ради, які винесуть на пленарне засідання.
Інформацію про хід виконання та зміни до обласної Програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019-2023 роки обговорили депутати під час засідання постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти та духовності.
У смт Коломак у суботу, 15 лютого, відбувся Ярмарок здоров’я. Понад 350 мешканців Коломаччини змогли безкоштовно пройти експрес-діагностику та отримати консультації фахівців. Захід відбувся в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», який спрямований на розбудову якісної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківщини.
Цьогоріч в обласному конкурсі журналістських робіт «Історії успіху громад» визначено 6 пріоритетних тем.
У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою. Депутати ознайомилися з інформацією про хід виконання у 2019 році комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017 – 2021 роки».
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я