Новини

Найтепліші привітання депутатського корпусу Харківської обласної ради.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 27 вересня (станом на 9:00) в Україні 198 634 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них 3 959 летальних, 87 882 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 3 130 нових випадків.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь заходах, присвячених пам’яті розстріляних польських офіцерів, які відбулися на Меморіалі жертв тоталітаризму у П’ятихатках
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 26 вересня (станом на 9:00) в Україні 195 504 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них 3 903 летальні, 86 873 пацієнти одужало.
Неймовірно жахлива трагедія спіткала Харківщину – під Чугуєвом розбився літак, за оперативною інформацією з 27 військовими на борту, з них 26 загинули. Обласна рада на чолі із Сергієм Черновим висловлює щирі співчуття родинам курсантів та офіцерів, життя яких скінчилося передчасно і так трагічно.
Про це, а також про показники ефективності нинішньої виборчої системи та гендерні особливості її йшлося у цьому випуску програми «Де це?». Медіапродукт – спецпроєкт Харківської обласної ради та Громадського радіо.
У режимі онлайн відбулось засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області.
Конкурс є першим етапом оцінки цифрової трансформації міст та областей задля написання майбутньої стратегії цифрової трансформації регіонів. Збір анкет триватиме до 7 жовтня.
Кабінет захисту Вітчизни з інтерактивним лазерним стрілецьким тиром, а також сучасне фізкультурно-спортивне середовище з’явилось на території шкіл Зміївщини завдяки участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Сертифікат, що затверджує виконання усіх робіт громаді вручив депутат обласної ради Анатолій Гацько.
Ініціативна громада Харківського району продовжує впроваджувати мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Сертифікат, що засвідчує реалізацію проєкту вручив депутат обласної ради Володимир Горбатовський.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 25 вересня (станом на 9:00) в Україні 191 671 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, із них 3 827 летальних, 85 133 пацієнти одужали.
Нові повноваження для районних рад і ресурси на їх виконання, проведення перших виборів на підконтрольній території Луганської та Донецької областей, утворення посади Віце-прем’єр-міністра з питань децентралізації й зміни до Конституції – головні теми, що лягли в основу Резолюції XX Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації.
Обласна газета «Слобідський край» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні реалізує спеціальний проєкт «Будемо жити», що висвітлює вплив пандемії COVID-19 на різні сфери життя Харківщини. Сьогодні в рамках проєкту відбулась онлайн-конференція на тему «Як пандемія коронавірусу вплинула на реалізацію проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», що реалізується Харківською обласною радою, спікером якої стала Олена Кулик, начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради, яка є координаркою партнерського консорциуму цього проєкту.
Сьогодні в режимі відеоконференції відбулось засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування.
Сьогодні відбулось засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань молодіжної політики спорту, культури та туризму.Члени комісії погодили проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми розвитку культури, туризму та охорони культурної спадщини Харківської області на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06.12.2018 № 822-VII (зі змінами)».
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 24 вересня (станом на 9:00) в Україні 188 106 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 3 757 летальних, 83 458 пацієнтів одужали.
24 вересня 2020 року депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров провів зустріч з мешканцями села Приморське Печенізького району.
На порядку денному сьогоднішнього засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради 14 питань та пункт «Різне».
На сьогоднішньому засіданні постійної комісії Харківської обласної ради з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків розглянуто 10 питань порядку денного, серед них проєкт зверненя Харківської обласної ради до Прем’єр-міністра України щодо виділення коштів із державного бюджету в 2020 році для проведення водообміну у Краснопавлівському водосховищі та на ремонт Лозівського водогону як пріоритетних об’єктів фінансування за державними програмами.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 23 вересня (станом на 9:00) в Україні 184 734 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них 3705 летальних, 81 670 пацієнтів одужали.
Всеукраїнський конкурс журналістських робіт з висвітлення результатів реформи децентралізації вже вп’яте проводить Мінрегіон у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та її партнерами ГО «Інтерньюз-Україна» та координатором проектів ОБСЄ в Україні.
Мініпроєкт «Облаштування сільського стадіону» – переможець цьогорічного обласного конкурсу «Разом в майбутнє», охоплює п’ять сільських рад Золочівщини, села: Феськи, Маяк, Малі Феськи, Чепелі, Головашівка Феськівського старостинського округу. Оглянув новозбудований майданчик перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
В ході засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету депутати розглянули пропозиції щодо уточненого переліку об'єктів будівництва, ремонту і утримання автомобільних доріг області, які фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету до бюджету Харківської області у 2020 році та переліку об’єктів, які можуть бути профінансовані за рахунок залишку коштів субвенції 2019 року.
Триває прийом робіт на Обласний конкурс для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!»
Завершено навчання в рамках грантового мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства», який реалізує Обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центру туризму» у партнерстві з громадською організацією «Культурні ініціативи»
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я