Новини

Протягом доби отримано 83 повідомлення про підтвердження COVID-19 за результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров'я та обласних лабораторних центрів.
У своєму коментарі голова Харківської обласної ради Сергій Чернов наголошує, що саме зараз той час, коли Україна має провести ретельну ревізію, щоби віднайти і повернути можливості для розвитку, які не зауважувала роками.
МОЗ повідомляє, за даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 5 квітня в Україні 1251 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 32 летальних, 25 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 156 нових випадків.
Щиросердні вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради.
За даними ЦГЗ, 4 квітня станом на 22:00 в Україні 1225 лабораторно підтверджених ПЛР-дослідженням випадків COVID-19.
МОЗ повідомляє, за даними ЦГЗ, станом на 10:00 4 квітня в Україні 1096 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 28 летальних, 23 пацієнти одужало. За добу було зафіксовано 154 нові випадки.
За даними ЦГЗ, 3 квітня станом на 22:00 в Україні 1072 лабораторно підтверджені ПЛР-дослідженням випадки COVID-19.
В умовах карантину триває підготовка до ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко», засновником якого є Харківська обласна рада. До 31 травня оргкомітет приймає заявки у 25 номінацій і спецномінацій фестивалю, серед яких персональні, колективні, тематичні.
МОЗ повідомляє, за даними ЦГЗ, станом на 10:00 3 квітня в Україні 942 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 23 летальних, 19 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 138 нових випадків.
За даними ЦГЗ, 2 квітня станом на 22:00 в Україні 897 лабораторно підтверджених ПЛР-дослідженням випадків COVID-19.
У непрості часи боротьби з поширенням коронавірусної інфекції за рахунок коштів додаткового фонду «Разом проти коронавірусу», створеного депутатами Печенізької районної ради, було придбано засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі розчини для медиків швидкої допомоги, листонош, працівників соціального захисту населення.
31 березня завершився прийом робіт на обласний конкурс журналістських робіт «Історії успіху громад»-2020. Про тематику й особливості цьогорічного конкурсу йшлося у програмі «Де це?», що розповідає про хід децентралізації і виходить на Громадському радіо у партнерстві з Харківською облрадою.
Акціонерне товариство «Укргазвидобування» планує продовжити роботи на ділянці надр Розумівського родовища. В рамках реалізації проєкту щодо видобування вуглеводнів буде проведено незалежну оцінку стану навколишнього середовища в районі буріння.
МОЗ повідомляє, за даними ЦГЗ, станом на 10:00 2 квітня в Україні 804 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 20 летальних, 13 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 135 нових випадків.
За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом станом на 22:00 підтверджено 794 випадки COVID-19.
Пандемія коронавірусної інфекції спонукає людей до об’єднання зусиль і пошуку превентивних заходів. Так, Житомирська громада надіслала на ім’я президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова листа, у якому ділиться протоколами й відео запобіжної поведінки у різноманітних сферах та життєвих ситуаціях. Матеріали були підготовлені командою фахових епідеміологів.
Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року.
З метою організації належного рівня навчання для школярів у понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн».
Наказом Міністерства освіти і науки № 463 від 30.03.2020 року «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019/2020 навчальному році» учнів 4-х і 9-х класів звільнено від складання шкільних іспитів.
МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 669 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом 31 березня станом на 22:00 підтверджено 645 випадків  COVID-19.
30 березня Верховна Рада України на позачерговому засіданні прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» (законопроєкт № 3275).
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов бере участь у селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Розглядають питання запобігання поширенню та недопущенню спалахів коронавірусної хвороби, та стан готовності області до забезпечення належного рівня надання допомоги першої хвилі хворих на COVID-19 зокрема.
Журналісти друкованих і онлайн-ЗМІ, відеографи та радійники Харківщини, ще маєте змогу сьогодні до 24:00 розповісти про історії успіху, добробуту, зростання в громадах й отримати грошову премію.
Асоціація міст України розробила Методичні рекомендації з організації роботи колегіальних органів щодо проведення дистанційних засідань, у зв’язку з введеними обмежувальними заходами на всій території України чи окремих регіонах.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я