Новини

Під час робочої поїздки у Зачепилівський район голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився із роботою низки об’єктів соціальної інфраструктури.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні працює у Зачепилівському районі. Програма візиту передбачає ознайомлення з соціальними закладами інфраструктури.
Вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради та Президії Ради почесних громадян Харківської області.
Минулий рік став переломним у підтримці Лозівського району. Про це розповів голова обласної ради Сергій Чернов у ході сьогоднішнього візиту до Лозівського району.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні Й.В. Паном Іштваном Ійдярто.
В органній залі Харківської обласної філармонії вперше відбувся форум «Майбутнє в сьогоденні». Організатором форуму виступив Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань. Одним із спікерів заходу став заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи із візитом на Лозівщині відвідав об’єкти соціальної сфери краю.
Про це зазначив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час робочого візиту до філії «Панютинський вагоноремонтний завод АТ «Українська залізниця», у ході якого він ознайомився із роботою підприємства та поспілкувався з його колективом.
У селищі Краснопавлівка Лозівського району голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрівся з колективом Комплексу водопідготовки «Дніпро» відокремленого підрозділу КП «Харківводоканал».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в межах візиту до Лозівського району зустрінеться із трудовими колективами Комплексу водопідготовки «Дніпро» відокремленого підрозділу КП «Харківводоканал» та КП «Тепловодосервіс», а також відвідає філію «Панютинський вагоноремонтний завод» АТ «Українська залізниця».
Про це повідомив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у ході свого візиту до Харківського обласного будинку дитини «Гіппократ».
У Харківській області триває оновлення закладів освіти. Зокрема, необхідні ремонтні роботи проведуть у Харківському обласному медичному коледжі. Заклад відвідав заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.
Цей випуск радіопрограми «Де це?», що є спецпроектом Харківської обласної ради та Громадського радіо, розповідає про досягнення, які принесла децентралізація у Мереф’янську ОТГ.
Випускники-бакалаври Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, які навчалися на кафедрі менеджменту і публічного адміністрування, за освітньою програмою «Менеджмент організацій міського господарства» та проходили практику в Харківській обласній раді успішно захистили свої дипломні роботи.
Вітання голови Харківської  обласної ради Сергія Чернова з Днем державної служби України.
На території Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулася урочиста церемонія 85-го випуску молодих лейтенантів. Хвилюючу і святкову мить для офіцерів та їхніх рідних розділив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Звернення голови обласної ради Сергія Чернова до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у засіданні робочої групи щодо обговорення концептуальних засад проектів нових редакцій законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації». Захід відбувся у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов звернувся з листом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо незабезпеченості Лозівщини медичною та освітньою субвенцією у сумі 32,8 млн грн, з них 14,3 млн грн – обсяг коштів, яких не вистачає на зарплатню медичним працівникам, 18,5 млн грн – дефіцит коштів на зарплати освітянам.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов стурбований ситуацією, що склалася навколо філії «Панютинський вагоноремонтний завод АТ «Українська залізниця», відтак звернувся до Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана щодо необхідності підтримки підприємства.
Голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна, разом із фахівцями управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків обласної ради, спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області провели семінар з актуальних питань розвитку територіальних громад.
Відвідав презентації впроваджених міні-проектів голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Правління Асоціації звернулося до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо неприпустимості порушень інтересів територіальних громад.
Під час сесії Красноградської районної ради голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зазначив, що на інфраструктурні об'єкти Красноградщина отримала з обласного бюджету понад 60 млн грн.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач побував з візитом в Обласному дитячому ортопедо-травматологічному санаторії «Лісний», де ознайомився з його роботою та дізнався про проблеми, а також поспілкувався з колективом, намітивши перспективи розвитку установи.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я