Новини

В заходах взяли участь понад 1000 учнів та вихованців закладів освіти з 7 районів, 37 об’єднаних територіальних громад Харківської області.
За підтримку Ресурсних центрів SALTO та місцевих Інформаційних центрів Еразмус+ та Європейський корпус солідарності для представників відділів молоді, молодіжних центрів, молодіжних рад 26 жовтня на платформі Zoom проводиться онлайн тренінг «Можливості міжнародної мережі «Європа стає місцевою» для міст України».
«Школа місцевого самоврядування» запрошує на онлайн – курс «Місцеве самоврядування та цифрова трансформація в Україні».
Сьогодні відбулось засідання Комісії з питань молодіжної політики, культури, спорту та туризму Харківської обласної ради. У засіданні взяла участь заступниця голови обласної ради Валерія Мураєва.
Привітання депутатського корпусу Харківської обласної ради та Президії Ради почесних громадян Харківської області.
Розпочинаються заходи, присвячені проведенню Європейського тижня сталої енергії в Україні. Харківська обласна рада як територіальний координатор «Угоди мерів – Схід» повідомляє, що в рамках тижня сталої енергії в Україні заплановано 21 жовтня з 10:00 до 12:40 провести онлайн-семінар на тему "ОСББ як важливий інструмент для масштабної термомодернізації житлових будинків".
Відбулось засідання постійної комісії з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування Харківської обласної ради. У засіданні взяла участь заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва.
Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь в урочистій церемонії покладання квітів на честь Дня захисників і захисниць України і Дня українського козацтва
Вітання голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко
Вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради
З метою посилення інституційної спроможності та підвищення кваліфікації в галузі застосування земельного законодавства щодо протидії аграрному рейдерству відбудеться онлайн-тренінг для малих та середніх агровиробників Харківської області.
Скориставшись грантами House of Europe із залученням ЄС або Великої Британії на особистий проєкт можна отримати до 4 000 євро на персональні проєкти.
Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва взяла участь в урочистому заході з нагоди складання Клятви вихованцями ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот». Цього року до закладу вступило 83 юнаків та дівчат.
Харківська обласна рада з глибоким сумом сприйняла звістку про смерть Момота Миколи Федоровича. Багатогранна особистість, людина з активною громадянською позицією та високими моральними якостями Микола Федорович усе життя працював для розвитку Харківщини
Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко під час візиту до Красноградського району ознайомилася з роботою медичних закладів. Зокрема поспілкувалася з колективом і керівництвом Красноградської центральної лікарні, яка є опорним закладом для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.
21 жовтня відбудеться важлива подія у сфері енергоефективності та енергобезпеки – ІI Всеукраїнський Форум Енергоменеджерів громад, тема «Енергонезалежна громада».
13 жовтня у галереї «Бузок» відбудеться презентація еко-проєкту «Green paintbrush».
Щоб забезпечити якісні та доступні адміністративні послуги та належне функціонування Центрів надання адміністративних послуг, на національному рівні необхідно вирішити низку питань.
У допомогу кадровим службам органів місцевого самоврядування розроблено «Посібник з основ управління людськими ресурсами для територіальних громад».
Український Жіночий Фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом запрошує на навчання до Академії Жіночого Лідерства (АЖЛ) для депутаток сільських та селищних рад.
Станом на 1 жовтня 2021 року кількість основних платників податків складає 262 тис 596 (+4,51% до 2020 року).
Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення з 12 жовтня 2021 року проєкту рішення Харківської обласної ради «Про деякі питання розрахунку орендної плати за комунальне майно» та аналізу його регуляторного впливу на офіційній сторінці Харківської обласної ради в мережі Інтернет
Британська Рада оголошує набір учасників на програму стажувань для молоді в органах місцевого самоврядування, молодіжних радах та молодіжних центрах місцевого рівня.
Обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму» проводить моніторинг інформації до видання «Туристичні події Харківщини 2022».
На засіданні розглянули питання порядку денного, які були пов’язані діяльністю комунальних підприємств, зокрема про фінансову звітність суб’єктів господарювання та погодження висновків суб’єктів оцінювальної діяльності.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я