Новини

Щиросердні вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради.
Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян провів зустріч з керівництвом правоохоронних та контролюючих органів області, на якій обговорили питання контролю за використанням коштів обласного бюджету
Звернення голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Артур Товмасян в рамках робочої поїздки до Харківського району ознайомився з роботою закладів сфери освіти, культури та спорту Солоницівської громади
Перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко сьогодні завітав то Івана Денисовича Калашника, ветерана Другої світової війни, якому сьогодні виповнилося 95 років
За ініціативи заступниці голови Харківської обласної ради Валерії Мурєвої відбулося виїзне засідання робочої групи з реалізації проєкту передачі спортивного комплексу «Слобожанський» з балансу Зміївської ТЕС на утримання Харківської обласної ради
Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян в ході робочої поїздки до Солоницівської громади відвідав Національний меморіальний комплекс «Висота маршала І.С.Конєва», де ведеться підготовка відкритої експозиції до нового сезону
Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян відвідав з робочою поїздкою Куньєвську громаду, де ознайомився з роботою амбулаторії в селі Бугаївка.
Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян у рамках робочої поїздки Ізюмським районом оглянув низку об’єктів соціального спрямування, зокрема Оскільський психоневрологічний інтернат.
У Харкові відбувається науково-практична конференція «Реабілітація та протезування/ортезування ХХІ століття. Проблематика, перспективи та міжнародні стандарти відновлення рухової активності». Захід присвячений 75-й річниці заснування УкрНДІ протезування.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Артур Товмасян під час робочої поїздки до Оскільської громади ознайомився зі станом автошляху, який поєднує Ізюм та Оскіл.
Сьогодні під час робочої поїздки до Оскільської громади голова Харківської обласної ради Артур Товмасян ознайомився з проєктом будівництва амбулаторії загальної практики - сімейної медицини.
Сьогодні під час робочої поїздки до Ізюмської громади голова Харківської обласної ради Артур Товмасян ознайомився з роботою спортивних закладів, разом з їх керівництвом обговорили проблемні питання, визначили першочергові кроки для їх вирішення.
Сьогодні під час робочої поїздки до Ізюмської громади голова Харківської обласної ради Артур Товмасян ознайомився з ходом реконструкції відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги Центральної міської лікарні Піщанської Богоматері.
Навчальний семінар-практикум з питань залучення додаткових ресурсів для розвитку громад та питань регуляторної діяльності місцевих рад пройшов 14 квітня у Харківській обласній раді. Захід був проведений Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області у співпраці із Харківською обласною радою та обласною державною адміністрацією. У ньому взяли участь перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, голови громад та районних рад, їх профільні заступники, керівники та спеціалісти профільних підрозділів, юрисконсульти та депутати місцевих рад.
Найбільша кількість захворівших - 916 – мешканці Харківського району , з яких 864– жителі міста Харкова.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Артур Товмасян під час робочої поїздки до Пісочинської громади ознайомився з деталями проєкту облаштування сучасної амбулаторії.
Сьогодні голова Харківської обласної ради під час робочої поїздки до Пісочинської громади відвідав ясла-садок «Теремок», який потребує реконструкції.
На Меморіалі жертв тоталітаризму відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті жертв Катинського злочину, в яких взяла участь заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва
Сьогодні голова Харківської обласної ради Артур Товмасян ознайомився з ходом ремонтних робіт під час робочої поїздки до Пісочинської та Мереф’янської громад.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Артур Товмасян ознайомився з проблемними питаннями закладів дошкільної освіти Мереф’янської громади
В ході робочої поїздки на Зміївщину заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва спілкувалась з представниками Зміївської центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги. Директор ЦРЛ Михайло Лисак та керівниця Центру Олена Костенко розповіли про нагальні проблемні питання очолюваних ними закладів, а також про стан виплат матеріальної допомоги, що мають отримати медики, які захворіли на коронавірусну хворобу
З ходом будівельних робіт сьогодні ознайомився голова Харківської обласної ради Артур Товмасян під час робочої поїздки до Мереф’янської громади.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я