Новини

Депутати розглянули перелік доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг Харківської області, які планується ремонтувати у 2022 році коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Відповідно до прийнятої Кабінетом Міністрів України постанови від 29.12.2021 № 1438 «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками» Держгеокадастр розпочав процес реалізації цього пілотного проекту.
Тренінг відбудется на тему «Розвиток велоінфраструктури в моїй громаді» від ГО «Молоді Агенти Змін» в рамках програми Active Citizens Ukraine за підтримки British Council Ukraine та у партнерстві з ГО «Асоціація велосипедистів Києва» ( U-Сycle).
Відбулася робоча нарада по обговоренню питань щодо внесення змін до обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє». Нараду було скликано за дорученням голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, яке вона дала під час регіонального Форуму старост в грудні минулого року
На засіданні постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради були розглянуті пропозиції Харківської обласної державної адміністрації щодо ремонту доріг місцевого значення.
Виставка за підсумками Всеукраїнського фотоконкурсу «Натюрморт» відбувається з 13 січня по 5 лютого у галереї «Мистецтво Слобожанщини». Захід відвідали заступник голови обласної ради Валерія Мураєва та депутат обласної ради Віталій Гагарін.
Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда 2022/23 підтримує індивідуальний розвиток молодих, цілеспрямованих громадян.
10 лютого 2022 року Міжнародна асоціація трансферу технологій, Національний інститут регіонального розвитку, Київський національний університет будівництва і архітектури, Мала академія наук AGGR University проводять ІV Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію «Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України».
Відповідно до договору між Кабінетом Міністрів України та Урялом Республіки Польща Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2022 році.
DAI Global LLC у межах Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») оголошує запит на подання грантових заявок на участь у Національній кампанії для зміни поведінки щодо сортування відходів.
Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування (далі – Комітет) розпочав роботу з аналізу ефективності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі».
Дати навчання другого онлайн-практикуму –17, 18 та 19 січня. Навчання буде відбуватися з 14 по 17 годину на платформі Zoom.
Учасниками тренінгу можуть бути спеціалісти з інформування, які працюють в органах місцевого самоврядування та ЦНАП, інші особи, які відповідають за комунікації у громадах, та фахівці, які виконують суміжні функції.
Форум 31 січня планує провести Проект USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування».
Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко зустрілась із почесним консулом Азербайджанської Республіки в м. Харків Афганом Салмановим.
Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва привітала курсантів та викладачів Національної академії Національної гвардії України з тридцятою річницею створення закладу.
Міністерство розвитку громад та територій України оголосило про участь у відборі проєктів, фінансування яких може здійснюватися за рахунок відповідної субвенції, в рамках Фінансової угоди «Програма з відновлення України» між Україною та Європейським інвестиційним банком.
Свої нові твори демонструє харківський творчий клуб рукоділля «Натхнення».
Українські підприємці можуть отримати грант до 50 000 EUR на розробку кліматичних інновацій, екологічних технологій, що зменшують викиди парникових газів та підвищують ефективність споживання енергії.
IWPR повідомляє про запуск LEADx 2021, який відбудеться онлайн з 07 по 18 лютого 2022 року.
Вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради.
Digital Lab – навчальна онлайн-лабораторія, яка об’єднує менеджерів та менеджерок українських хабів, а також експертів із ЄС та Великої Британії для спільного пошуку рішень як креативним хабам працювати ефективно під час та після пандемії.
До участі запрошуються молодь, студенти, викладачі, науковці, стартапери, досвідчені фахівці, школярі та усі охочі прийняти участь в кейс – чемпіонаті.
30 євроклубів-переможців отримають консультаційну, фінансову та організаційну підтримку для втілення свого проєкту, запрошення на навчальний вебінар та Форум мереж ЄС восени 2022 року.
За програмою «Active Citizens» від Британської Ради 5-6 та 12-13 лютого 2022 року відбудеться 4-денний онлайн-тренінг.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я