Новини

Про це йдеться у листі президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Кабінету Міністрів.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у селекторній нараді, головним питанням порядку денної якої було виконання планового завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у 1 циклі І кварталу 2017 року та постановка завдань на 2 цикл і кварталу поточного року
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов проводить сьогодні розширену нараду щодо підготовки до проведення засідання головного органу управління Асоціації – З’їзду, який відбудеться вже за тиждень, 17 лютого 2017 року. Учасники наради обговорюють стан підготовки та організаційні питання проведення З’їзду.
Заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач ознайомився з процесом навчання в новому комп'ютерному класі школи № 17 Київського району Харкова. Він побував на уроці інформатики в 10-А.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов направив листа до Міністерства соціальної політики України, в якому окреслив позицію членів Асоціації щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».
Президент України підписав закон щодо зарахування рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату в місцеві бюджети. Закон був прийнятий Верховною Радою України 20 грудня 2016 року.
За забруднення лісів штраф зріс із 5-10 до 25-50 неоподаткованих мінімумів, а за порушення правил пожежної безпеки в лісах штрафи для громадян збільшені з 1-3 неоподатковуваних мінімумів до 5-15. У разі якщо необережне поводження з вогнем призведе до пожежі, українці матимуть заплатити штраф для у розмірі 15-50 неоподаткованих мінімумів.
Депутатський корпус Харківської обласної ради передає найтепліші слова і привітання
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів