Новини

Президент Української Асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов 8 лютого взяв участь у роботі парламентського комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.
Депутати підбивають підсумки роботи за минулий рік. Звіт про свою роботу розглянула й постійна комісія з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації, засідання якої відбулось сьогодні. У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Сергій Чернов та перший заступник голови облради Віктор Коваленко.
Постійна комісія з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації на своєму засіданні заслухала звіт голови обласної ради про свою діяльність. Сергій Чернов поінформував депутатів про те, що вдалось досягти, та окреслив перспективні завдання на майбутнє.
Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою заслухала на своєму засіданні звіт щодо виконання Комплексної обласної програми "Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2012-2016 роки".
Саме таку кількість майбутніх спеціалістів планується прийняти на навчання до обласних закладів медичної освіти Харківської області І-ІІ рівнів акредитації за рахунок коштів обласного бюджету на 207-2018 навчальний рік.
Міністерство охорони здоров'я визначилося з порядком надання первинної медичної допомоги. Проект наказу з такою назвою винесений на громадське обговорення та "буде затверджений після консультацій з експертним середовищем і регіонами".
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП