Новини

Комісія з питань соціальної політики, охорони здоров'я, реабілітації учасників бойових дій та АТО на розширеному засіданні заслухала інформацію про стан реформування вторинної медико-санітарної допомоги в межах конкретних адміністративно-територіальних одиниць, з урахуванням нормативно визначених госпітальних округів, які передбачається створити в області. У дискусії з цього питання взяли участь голова обласної ради Сергій Чернов, його заступники Віктор Коваленко та Володимир Скоробагач.
У малій залі Будинку рад відбулось розширене засідання постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров'я, реабілітації учасників бойових дій та АТО. У засіданні взяли участь голова обласної ради Сергій Чернов, його заступники Віктор Коваленко та Володимир Скоробагач, голови постійних комісій обласної ради, керівники медичних установ та закладів, представники громадськості.
Харківська обласна рада висловлює співчуття рідним та близьким Почесного громадянина Харківської області Пояркова Юрія Михайловича
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів