Новини

На цьому наголосив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в межах розгляду питання про звіт голови обласної ради під час засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування. Депутати разом з очільником ради обговорили стан об’єднання громад, зокрема, у контексті використання цього механізму розвитку на Харківщині.
У Будинку рад відбулася зустріч з керівником Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ у Харкові паном Бо-Евертом Лінне. Обласну рад представляв перший заступник голови ради Віктор Коваленко.
Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків. У її роботі взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови облради Віктор Коваленко, заступник голови облради Володимир Скоробагач.
Жителі Харківщини зверталися до заступника голови обласної ради Володимира Скоробагача з різноманітних питань, переважна більшість яких потребувала юридичного аналізу та консультацій.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП