Новини

З робочим візитом перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко сьогодні відвідав Золочів, де разом з керівниками району побував у школах та у Будинку культури. Золочівським загальноосвітнім школам № 2 та № 3 було пeрeдано 15 комп'ютeрів для обладнання кабінeтів інформатики, всього до Золочівського району їх виділeно 40, а до Харківської області – близько півтори тисячі
Відбулось засідання постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та будівництва.
За участі заступника голови обласної ради Володимира Скоробагача відбулося засідання робочої групи, діяльність якої спрямована на протидію незаконній вирубці лісів та лісосмуг на Харківщині.
Звіт про виконання соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя у Харківській області на 2014 – 2018 роки розглянули сьогодні члени постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму.
Перший заступник голови Харківської обласної ради, Очільник міської спілки ветеранів-афганців Віктор Коваленко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що відбулись сьогодні у Золочівському районному Будинку культури
На Харківщині сьогодні перебуває з візитом польська делегація на чолі із заступником Міністра закордонних справ Республіки Польща з питань співробітництва у сфері розвитку Африки, Близького Сходу та прав людини пані Йоанною Вронецькою. У Будинку рад відбулася зустріч із польськими гостями, участь у заході взяв голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Постійна комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризму заслухала на своєму засіданні звіт голови обласної ради Сергія Чернова про свою діяльність. "Харківська обласна рада приділяє особливу увагу роботі з дітьми та молоддю, - зазначив С.Чернов. - Є кілька напрямків, особливе місце серед яких займає Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль "Дитятко". Фестиваль заснований обласною радою у 2009 році, сьогодні його знають не тільки в Україні, а й далеко за її межами.
Харківщина вшановує учасників бойових дій на території інших держав та, зокрема, воїнів-афганців. У харківському сквері пам’яті воїнів-інтернаціоналістів до підніжжя пам’ятника загиблим поклали квіти голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови облради Віктор Коваленко, заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач, побратими, рідні та близькі воїнів-афганців, громадськість регіону. За загиблими відслужили панахиду.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП