Новини

Семінар відбувся за участі голів районних рад, сільських та селищних голів Ізюмського і Борівського районів, обласних фахівців у сфері земельного права, Е-декларування, бюджетного та податкового процесів, розвитку радіомовлення в громадах.
На цьому наголосив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, ознайомившись із потужностями ПАТ «Державна продовольчо-зернова компанія України «Ізюмський комбінат хлібопродуктів».
Із енергозберігаючими технологіями, запровадженими у Капитолівському НВК, ознайомився сьогодні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи в Ізюмському районі.
Ознайомившись із роботою Оскільського відділення Територіального центру соціального обслуговування Ізюмського району, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов наголосив, що «рівень надання послуг людям, які цього потребують, їх залучення до справ громади та постійна культурно-масова робота позитивно впливають на тривалість і якість життя в районі в цілому. Значною мірою, завдяки фаховості майже ста соціальних працівників Оскільського центру, які надають послуги 1665 людям похилого віку та інвалідам».
Привітання зі святом весни прекрасних краянок Печеніжчини розпочалося напередодні міжнародного жіночого дня, 6 березня, з поздоровлень голови районної ради Лариси Ярової яка у святковій залі зичила добра, тепла, кохання і весняного настрою та вручила солодкі подарунки
Депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Валерія Мураєва 3 березня провела черговий у цьому році особистий прийом громадян
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи на Ізюмщині, ознайомився зі станом справ в Оскільському психоневрологічному інтернаті. Заклад призначений для постійного проживання людей похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та реабілітаційних послуг.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди 100-річного ювілею газети «Слобідський край».
Сьогодні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов працює на Ізюмщині. Він, зокрема, побуває у селах Оскіл, Капитолівка та в місті Ізюм.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП