Новини

За участі президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова у Києві відбулося засідання Наглядової ради Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».
Сьогодні у Музеї місцевого самоврядування, що розташовується у 5 під’їзді Держпрому, відбулося відкриття виставки, присвяченої сторіччю газети «Слобідський край». Експозицію оглянули виконавчий директор – перший віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, головний редактор видання Лариса Гнатченко, начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ виконавчого апарату обласної ради Володимир Дягілев, працівники «Слобідського краю».
Сьогодні у Мінрегіоні в рамках засідання Наглядової Ради Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» аналізуватиметься поточна ситуація в секторі місцевого самоврядування, визначатимуться подальші напрями роботи з урахуванням поточних викликів. У заході візьме участь президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП