Новини

Верховна Рада України прийняла законопроект щодо особливостей добровільного об’єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів (№5520). Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у прямому ефірі Громадського радіо спрогнозував вплив цього закону на подальший розвиток громад в Україні.
Музиканти-початківці двох харківських шкіл естетичного виховання та професійний оркестр Великого академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю започаткували і втілили в життя новий мистецький проект «Народні візерунки», що популяризує виконавство на народних інструментах. Точкою відліку нового проекту став великий двогодинний концерт, який відбувся 15 березня поточного року на сцені будинку Алчевських. Участь у заході взяв депутат Харківської обласної ради Євген Мошняков.
Голова обласної ради Сергій Чернов, знаходячись з робочим візитом у Зачепилівщині, привітав ветеранів із ювілеєм районної організації.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов перебуває сьогодні з робочим візитом на Зачепилівщині, де він зокрема візьме участь в урочистому святкуванні та привітає ветеранів з нагоди 30-річного ювілею Зачепилівської районної організації ветеранів України
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП