Новини

У круглому столі «Правове регулювання співробітництва територіальних громад навколо великих міст України», організованому Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, взяли участь представники Харківщини: радник голови Харківської обласної ради Олена Кулик та Чугуївський міський голова Галина Мінаєва.
Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов'язані до 1 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.
Ювілейний 30 міжнародний фестиваль народної музики і пісні «Райдужний світ народних мелодій» відбувся 1 квітня у смт Слобожанське за підтримки депутата Харківської обласної ради, голови постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму Валерії Мураєвої.
Виступаючи у Києві під час засідання Національної консультаційної платформи з питань реформування системи підготовки кадрів органів місцевого самоврядування, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов наголосив, що «підготовка кадрів, підвищення кваліфікації керівників, депутатів та посадових осіб місцевого самоврядування – невід’ємний аспект впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації. На жаль, не всі хто отримують нові повноваження, усвідомлюють широту горизонту можливостей».
Відбулася зустріч голови Харківської обласної ради, президента Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» Сергія Чернова та керівництва Північно-східного офісу Держаудитслужби Юрія Єфімова, Ігоря Омельченка та Директора Департаменту Держаудитслужби Світлани Аніщенко.
У заході, організованому Нацагентством з питань держслужби у співпраці з Програмою Ради Європи, бере участь президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП