Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів засідання оргкомітету обласного конкурсу журналістських робіт "Історії успіху громад", який цьогоріч відбудеться уперше. Конкурс базований на методології Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».
Засідання робочої групи з питань формування госпітальних округів відбулось сьогодні у малій залі Будинку рад. У засіданні взяв участь перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, а також представники обласної державної адміністрації та Харківської міської ради, медичних закладів та установ, профільних вищих навчальних закладів.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов розповів про ініціативи обласної асоціації місцевого самоврядування перерахувати одноденну заробітну плату для допомоги у ліквідації наслідків вибухів на військовому складі Балаклії
За вже усталеною практикою до Будинку рад завітала студентська молодь. Очільник Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомив студентів зі структурою ради, принципами діяльності, а також з історією розвитку місцевого самоврядування на Харківщині. Молодь мала змогу оглянути еталонні зразки символіки краю, що зберігаються у кабінеті голови обласної ради, відповідно до рішення сесії.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП