Новини

Круглий стіл з питання процедури практики укладання договорів про співробітництво територіальних громад та вимог до написання проектів відбувся сьогодні у Будинку рад за участі голови постійної комісії з питань бюджету Людмили Немикіної, радника голови обласної ради Олени Кулик, радника президента Асоціації органів місцевого самоврядування в Харківській області Галини Пронькіної, начальника відділу міжнародних та міжрегіональних зв’язків, моніторингу проектів і програм Маргарити Камаси.
Відбулося засідання постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО. Депутати розглянули пропозиції Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації щодо розподілу субвенції з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування хворих Харківської області, які страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет II типу, бронхіальну астму.
7 квітня голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Валерія Мураєва провела особистий прийом громадян.
З нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів сьогодні відбулось покладання квітів до Пам’ятного знаку жертвам нацистських переслідувань. В урочистому заході взяв участь керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП